Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire jön be az ilyen leszólítás?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok mikor mentek az utcán, vagy bármilyen nyilvános helyen és odamegy hozzátok egy srác például azzal, hogy: "Szia! Bocs, hogy csak így leszólítalak, de annyira gyönyörű vagy (vagy akármilyen más jelző), hogyha most nem szólok lehet soha többet nem lesz rá alkalmam. Nem lenne kedved...(meginni valamit stb.)"

A lényeg, hogy közvetlenül nem félredumálva és viszonylag spontán. 21/F


2010. jan. 3. 21:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki tök mindegy mit mondasz mert lehet valami, de amilyen flegmák a mai lányok ha nem vagy egy Don Juan elhúznak a pcsába :D
2010. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy kicsit lerohanós, de nekem tetszik. Ha a pasi nem jön be a híúságomnak akkor is jólesik, ha meg szimpatikus, akkor jöhet egy randi is akár. A légyeg, hogy ezzel nem lehet nagyon mellényúlni, a lány szerintem mindenképp csak nyerhet vele. A spontanitás és az őszinteség meg az önbizalom meg csakis nyerő tulajdonság egy pasinál.
2010. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
37%
ez erősen túlzós szöveg. inkább vedd lazábbra.
2010. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%

Én csak akkor szoktam leszólítani egy lányt, ha elötte látom, hogy bejövök neki és adja felém a jeleket.

Pl. tömegközlekedésen ha nem csak egy két megállót megyek és jobban van időm körül nézni, szemezni egy két lánnyal.

2010. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abszolút bejönne, egyenes, őszinte, spontán, magabiztos. :)

Még ha külsőre annyira nem is tetszene a srác, valószínűleg adnék neki egy esélyt, hogy jobban megismerjem (kivéve, ha nagyon-nagyon borzasztóan néz ki, vagy ápolatlan).


L/20

2010. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Nekem tetszik...:)
2010. jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos, én biztos zavarba jönnék:)
2010. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó beszéd... Őszinte, magabiztos, nem bunkó és gusztustalan szöveg (mint amit mostanság elég gyakran mondanak és előttem is írták eggyen-ketten)...

Én is bizti esélyt adnék a srácnak... Ha kívülről is tetszene, akkor egyenesen el is olvadnék... :D

2010. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Meglepődtem. Azt hittem, hogy a lányok többségének nem jön be ha valaki ennyire közvetlen.
2010. jan. 4. 18:32
 20/27 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik
2010. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!