Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnák ismerkedni wrestlin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák ismerkedni wrestlinget kedvelő lányokkal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/174 A kérdező kommentje:

Hallottam én is, hogy terhes, de nem tudom pontosan.

Jeff Hardyt szereted?

2011. júl. 9. 22:42
 52/174 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=QrmbN8btZ7E

terhes ..dejoo lesz kicsi kongunk ..

Jeff Hardy,ot szerettem a Hardy tesok kozul ,mert ropkedett mint a madar,jol nezett ki,szerettem a stilusat es a nadragja nagyon jo volt es jol allt rajta:))

es most itt nem a kinezet szamit,tehat nagyon jo volt wrestben, szerettem:)

es te?

2011. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/174 anonim ***** válasza:
6 oldal .. nem semmi :))
2011. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/174 A kérdező kommentje:
Én kimondottan nem. A stilusa alapból idegesitett, de a drogok miatt utáltam meg. Régen valóban nagyon jó pankrátor volt. A Kurt Angle vs Jeff Hardy meccs az egyik kedvencem. De Hardy már ott tart, hogy a TNA-ből is kirugták, mert egy élő PPV show main eventjében világbajnokként úgy be volt drogozva, hogy azt sem tudta hol van, a bevonulásnál hányt is. Sting 1 perc alatt leverte.
2011. júl. 9. 22:51
 55/174 anonim ***** válasza:
:)) szivas.. nekem tetszett de a wwe ota eleg bizarr .. megvaltozott es furan is nez ki..en nem ismertem meg . a wrestlinfan-on lattam egy kepet vele.. es nem ismertem meg csak azokat a cuccokat a kezen..
2011. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/174 A kérdező kommentje:
De amikor visszatért voltak jó meccsei. Pl tavaly a Kurt Angle vs Jeff Hardy szerintem az év meccse volt. És Matt is jó volt régen, csak miután Edge elszedte a nőjét, elkezdett hízni és a teljesitménye is romlott.
2011. júl. 9. 22:57
 57/174 anonim ***** válasza:
edge-t nem szerettem soha.. jo volt igy ..de olyan idegbeteg.. es felelmetes pofikat vag meg ilyen.. nm is tudod.. szerintem vickie guerrero nem tett jot neki
2011. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/174 A kérdező kommentje:
Kár, pedig nekem ő az egyik kedvencem. Nagyon jó volt ringben és karakterben is egyaránt. Mindent elért amit akart és képes volt időben abbahagyni, nem mint Hulk Hogan vagy Sting. Én HBK-hez tudom hasonlítani. Különben a Vicike Guerrero-s karaktere gyenge volt. De régen volt egy olyan hogy Edge élőben szexelt Lita-val és jött John Cena és levertte Edge-t. Nem láttad?
2011. júl. 9. 23:14
 59/174 anonim ***** válasza:
nem lattam..:D en regebb neztem sok wrestlinget amikor meg Batista,HBK meg ezek voltak.. utanna men neztem ugy 1 evig v vmi ilyesmi,kihagytam sokat es most egy honapoja ujra nezem.. meg youtubeon neztem.. lehet akkor volta mikor kimaradtam. :D ezek az idoszkok kozott nagyon ritkan neztem mert mar erom sem volt,kivoltam a sulival meg igy az elettel.. :)) es nem neztem,de most ismet nagyon beindultam es egesz nap(a tgnap) neztem a videokat..
2011. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/174 A kérdező kommentje:
2011. júl. 9. 23:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!