Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnák ismerkedni wrestlin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák ismerkedni wrestlinget kedvelő lányokkal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/174 A kérdező kommentje:
Mystico, ez egy jó wrestlinges, kár, hogy a WWE-t választotta.
2011. júl. 9. 21:13
 32/174 anonim ***** válasza:
engem idegesit ez a sin cara v mi az,mert keverem rey mysterioval.. en szeretem a wwe-t,nagyon keves tna-t lattam meg akkor mondom h nem engedtek a szuleim.. szal en wwet nezwk mar 5dikes v 4 koromtol.most megyek kilencbe.. :)) nezd ezeket nem birom aki most van :))
2011. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/174 anonim ***** válasza:
sting tna-s .. es az a festett arcu.. valami feher meg ilyebnek nem? naaaagyon reg lattam
2011. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/174 anonim ***** válasza:

voltal amikor voltak itt la sala polivalenta din bucuresti..?

(en nem) annyira nem vagyok wrestlinges (marmint kedvelo) ah menjek v ilysmi de naagyon birom nezni es nagyzon elvezem:X egyik kedvenc idotoltesem estenkent..

2011. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/174 anonim ***** válasza:
Hornswoggle mar nincs, de lattam nem is olyan reg egy videoban ahol marysenak (divak kozul o a kedvencem) adott egy csokor viragot es az a fejehez vagta.. de sztem regebbi felvetel volt.. :-?? nem tudom de most mar nincs az biztos..
2011. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/174 A kérdező kommentje:

Nem voltam, de a mostani WWE nem köt le, amióta nincs HBK azóta nem nagyon nézem és amióta Edge sincs azóta meg végkép nem érdekel. Ja Sting a festett arcú, de most nagyon állat, mert olyan mint Joker. Különben először én is a WWE-t ismertem meg. Különben a TNA sem túl durva csak ott káromkodnak rendesen, nincs cenzura.

Neked ki a kedvenc pankrátorod?

Melyik városban élsz?

2011. júl. 9. 21:52
 37/174 A kérdező kommentje:
Mickie James-t nem szeretted?, most ő a női bajnok a TNA-ben.
2011. júl. 9. 21:52
 38/174 A kérdező kommentje:

És szinte minden régi jó meccset láttam.

Láttad a HBK vs Undertaker meccset a WM 25-ön?

Vagy a John Cena vs JBL 2005 Judgement Day, na az nagyon király meccs volt, Cena kamionnal jött be.

2011. júl. 9. 22:07
 39/174 anonim ***** válasza:
jaj Mickie James de iigen,o volta kedvencem ,de ot kiraktak azt hiszem.. tudod h egy idoben "takaritottak" a wwe-ben es 5sevel raktak ki az emberek es o akkor ment el.. nagyon szerettem es biztam benne..tehat mikor o ment a ringbe siznte 90%be biztosvoltam benne h o nyer
2011. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/174 anonim ***** válasza:
a wrestlemania 25nel akkor volt amikor HBk a birot izelte.. meg .. HBK leugrott a nemtommirol. corzi nah:)) es ennyi volt.aztan Undertaker nyujtogatta a nyelvet... melekszem re.. aJBLesre mar nem emlekszem..
2011. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!