Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnák ismerkedni wrestlin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák ismerkedni wrestlinget kedvelő lányokkal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:38
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/174 anonim ***** válasza:

nem tudom ha az volt,de koztuk lattam egy meccset ami rettenetesen hosszura sikerult,lehet fel ora is volt,es Rob volt a gyoztes miutan szegeny birot leutottek, es valaki mas szamolt,lehet nem igy volt,de valami ilyenre emlekszem halvanyan..

te miota nezed az ilyesmit? :) hany eves korodtol?

latom naaagyon erted magad,ha lenne ilyen verseny honfoglalon vagy valahol akkor 100% leverhetetlen bajnok lennel :)) semmi ketseg..

2011. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/174 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy azt láttad e amit én, de az nagyon fasza volt. Az ECW szurkolóknak RVD volt az isten és amikor jött Cena dobálták, meg úgy lebaszták mint még soha, a polóját is 3X visszadobták. Elég hosszú meccs, volt és megjött EdGe és igy nyert RVD.

Olyan 2006 ben kezdtem amikor Cena 2 évig volt világbajnok egyfolytában. Emlékszem, hogy egy Elimination Chamber meccs, ahol Cena megint nyert, de megjelent Edge, Litával és beváltotta a Money in the Bank táskát és végre új világbajnok. Amikor elkezdtem nézni végig a Cena vs Edge feud ment. De megnéztem minden jobb régi meccset.

Nagyon sok wrestlinget láttam ezért tudom ezeket :D.

Te szereted Cena-t?

2011. júl. 14. 23:01
 93/174 A kérdező kommentje:
Szerintem azt láttad amit én, rájöttem :).
2011. júl. 14. 23:04
 94/174 anonim ***** válasza:

hat regebb azert szerettem,mert mindenki szerette :)) de most mar ahogy novok fel es alakitom ki a sajat vilagom,cena-nak nincs naaagy helye.. szeretm,mert kepes toppon allni,de valahogy unom,nem is tudom..

de nem zavar v utalom v ilyesmi..egyszeruen unom..de pl ebben a pillanatban ( 00:10 sport ro) vele tartok :))

es vannak egesz jo pillanatai

2011. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/174 A kérdező kommentje:

Nézem én is, jó hogy szólsz.

Nálam pont forditva van. Én régen jobban utáltam Cena-t, mert akkor túl sok nyomást kapott. Volt olyan hogy 3 évig ő volt a bajnok, csak 1 hónapig Edge, akkor nagyon elegem volt belőle, akkor kezdtem el a TNA-t. De mostmár kezdem elismerni, mert ennek a korszaknak ő az arca. Ahogy a a 80-as éveknek Hulk Hogan, a 90-eseknek Austin, úgy most Cena. És nem is rossz, mert nagyon érdekes tud lenni ha kap normális story-t, mint Edge ellen, vagy a Nexus ellen. Különben a WWE sok sztárt vesztett, és próbálja pótolni, csak az a baj, hogy nem jó emberekkel.

2011. júl. 14. 23:18
 96/174 A kérdező kommentje:

Különben láttad a TLC-t? Amikor Cena elintézte az egész Nexus-t. Na az jó volt.

Különben ez most az a meccs amikor Cena a NExus tagja lett?

2011. júl. 14. 23:19
 97/174 anonim ***** válasza:
azt hiszem igen,az...
2011. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/174 A kérdező kommentje:
Most lesz az Edge vs Kane?
2011. júl. 14. 23:38
 99/174 A kérdező kommentje:
Már látom, hogy nem.
2011. júl. 14. 23:41
 100/174 anonim ***** válasza:

nekem ugy jott le.

lattam a nexus vs cena dolgokat..nem tetszett mert annyira nem fair .. es en a kis igazsagos:)) nem szeretteem

2011. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!