Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnák ismerkedni wrestlin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák ismerkedni wrestlinget kedvelő lányokkal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:38
 121/174 anonim ***** válasza:
most NAAAGY szenzacio a maryse vs beth phoenix cucc..mindenki errol beszel..es rengeteg giffet csinaltak mar beole.. es mindenfelet.. nkm tetszett a mecs mert elegge akciodus volt .es maryse dominalt , megsem o nyert dehat megesik :)) nekem szemelysszerint naaagyon tetszik.. ok h vannak ilyen hulye pillanatai amikor divaskodik es pitzipoancaskodik,de ennek ellenere szeretem, szeretem azt h meresz .. meg ugy mindent.. en nem lennek ilyen able h pofozzam a wrestler "ferfiakat" .. lehet h en vagyok a betoji..de felnek egy kicsit.. lehet ezert szeretem ot
2011. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/174 A kérdező kommentje:
Látnád a TNA-ben ott sokkal jobb storyk vannak női szinten is. Na akkor mesélem a WWE vs WCW-t, de hosszú lesz :D.
2011. júl. 15. 23:29
 123/174 anonim ***** válasza:
en most lefekszem es akkor holnapra meglesz majd a hosszuu tortenet,es akkor holnap majd frissen nekifogok tanulmanyozni :))
2011. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/174 anonim ***** válasza:
ok? :) akkor sik sikert es elore koszonom
2011. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/174 A kérdező kommentje:
Eleinte a WWE volt az egyetlen nagy wrestling szervezet. Hulk Hogan volt az emberük(kb mint most Cena) és gagyi műsorok voltak, mert nem volt ellenfél(mint most). De 96-ban a WCW-ben Eric Bichoff(most TNA-ben van) lett a főnök. Leszerződtette Razor Ramon-t és Kevin Nash-t a WWE-től és végül Hulk Hogan-t is. És ők azt játszották, hogy még mindig WWE-sek és ez annyira érdekes volt, hogy mindenki az ő műsorukat nézte a gyerekes WWE helyett, a két műsor egyidőben ment. A WWE női bajnok átment a WCW-be és kidobták a kukába a WWE-s övet, ez után történt az, hogy a WWE világbajnok Bret Hart is aláirt a WCW-vel, utolsó meccse Montrealban volt, a szülővárosában HBK ellen. Viszont McMahon félt, hogy a főövet is lealázzák a WCW-sek ezért megjelent és leállitotta a meccset és az övet HBK-nek adta, anélkül, hogy legyőzte volna Hart-ot. Ekkor lett nyilvánvaló, hogy McMahon a WWE főnöke és ekkor szállt be a WWE a háborúba. ÉS ekkor elkezdődött a Wrestling aranykora, mindkét fél nagyon jó adásokat produkált. A WCW oldalán ott volt Hulk Hogan, Bret Hart, Sting, Goldberg, Big Show és Razor Ramon. A WWE oldalán pedig Stone Cold, The Rock, DX, Kurt Angle, Chris Benoit és Mick Foley. Mindkét szervezetet kb ugyan annyian néztek. De amikor Mick Foley elnyerte a világbajnoki övet mindenki a WWE-t kezdte nézni. Aztán a WCW gyenge adásokat kezdett csinálni és lassan csődbe ment. A WWE felvásárolta őket és a WCW pankrátorok átmentek a WWE-be. Kivéve Sting-et aki soha nem volt és remélem nem is lesz WWE pankrátor.
2011. júl. 15. 23:44
 126/174 anonim ***** válasza:

ertem, mcmahon-t soha sem birtam. lehet csak azert mert hasonlit a szuleim fonokere,de nem birtam,sem ot ,sem a fiat.. chris benoit, ot szerettem annak idejen nagyon...nem lattam nagyon sokat belole,mert nem sokkal ra halt meg,ha jol tudom..

ezerdekes story volt.. rengeteg wcw-s volt ..ahogy hallottam. dusty rhodes meg ilyen hiresek.. megneztem volna ilyet meccseket,meg tna-t is.. de nm votl osk alkalmam igy en megszoktam a wwe-t s mar lehet nm is tudnam megszokni a tobbit, nekem valhogy a wwe a wrestling es ez jelenti nekem a wrestlinget, mar a tna-ban a 6szogu v hanyszogu ring is valahogy zavarja a szemem, mert nem vagyok megszokva vele ... egyebkent te hol nezed a tna-t? mert a sport ro-rol kiszedtek,az eurosporton is vn vmi .nem wwe.. m tudom mi.. egyszer lattam es epp chavo guerrero volt.

2011. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/174 anonim ***** válasza:

koszonom,h leirtam ezt

szeretem latni ahogy erdekel es h mennyire benne vagy:) kosz i

2011. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/174 anonim ***** válasza:
irtad*
2011. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/174 A kérdező kommentje:

Én letöltöm a TNA-t és úgy nézem meg. A 6 szögű ring sokkal érdekesebb, de már a TNA is normális 4 szögű ringben van. Biztos nem Chavo Guerrero volt, mert Chavo soha nem volt TNA-s és az Euro Sport is WWE-t ad, csak az valami szörnyen gagyi.

Különben a WWE csak Amerikában a legnépszerűbb, Angliában a TNA-t többen nézik.

Benoit nekem is az egyik kedvenc pankrátorom, amit az a kis ember csinált az nagyon nagy volt. ringben is nagyon jó volt az egyik kedven Wrestlemania pillanatom az amikor Benoit elnyerte a World Heavyweight övet. Nagyon sajnáltam, hogy meghalt, de annál sokkal jobban azt ahogyan. Mert szerintem nem ölt meg senkit, csak úgy állitották be, a WWE pedig gyász helyett kitörölt mindent ami arra utalt, hogy Benoit valaha létezett. Nézd meg a WWE.com-ot nem találsz rajta semmit róla.

2011. júl. 18. 19:52
 130/174 anonim ***** válasza:
de az eurosporton nem wwe-volt,es Chavo volt, en LATTAM, hulye vagyok , de nem ennyire.. en LATTAM,tudomki o ..es egy idegennel jatszott,de nem szerettem a kommatatorokat es nem neztem. tovabb
2011. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!