Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnák ismerkedni wrestlin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák ismerkedni wrestlinget kedvelő lányokkal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:38
 161/174 anonim ***** válasza:
majd megyunk egyutt mikor meg lesz ok? :))
2011. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/174 A kérdező kommentje:
OK! :) Különben én Nagyváradi vagyok, szóval tőlem még messzebb van Bukarest. Én szeretnék egyszer elmenni egy WWE show-ra, mert azt mondják, hogy nagyon vagány, beszélgethetsz a pankrátorokkal meg minden. Különben a TNA sem olyan brutális mostanában, csak ott nagyon jó storyk vannak, mondjuk most a WWE-ben is. De a TNA meg sem közeliti az ECW-t pedig az volt az igazi :D.
2011. júl. 26. 13:01
 163/174 anonim ***** válasza:
a youtube-on neztem ilyen amator :)) felveteleket a showrol..es olyan cool. a hatterbe ordibaltak. a romaniaiban, natalyanal ordibaltak mint az ordogokot :)) es olyan joo :X:X jaj en is akarok. denem az elso sorba!oda az entrace reszhez..akarom latni ha live-ba si tenyleg olyan jo a hasuk :)) olyan absjuk van h az durva.. nekem si kell. :X csak en nem si teszek semmit az izom erdekeben...szal.. nah..szeretnek latni live-ba glamslamaket meg ilyenekt.. engem inkabb a divak erdekelnenek .. mert ot hajlamosabban az ilyen kis |mu| agresszivitasra..es visbalnak es huzogatjak a hajakat, meg jok a move-ok
2011. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/174 anonim ***** válasza:
nxt-re is mennek..csk az a darren young kikeszitene...es nagyon nem akar kiesni mar az nxt-bol..v kiesett nem tudom mert osszze vissza neztem .. nem datum szerint..
2011. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/174 A kérdező kommentje:
A néger John Cena már rég ki van rúgva. Szerintem az NXT tök gagyi, mondjuk nem láttam csak egy adást, de nem voltak benne valami jó pankrátorok (kivéve Brian Danielson és Kaval). És nem csak maga az adás a király hanem ez is, hogy előtte lehet dumálni a pankrátorokkal, meg képet csinálni. Csak az a kár, hogy HBK és Edge már biztos nem lesz ott.
2011. júl. 26. 13:22
 166/174 anonim ***** válasza:

de eljen az optimizmus.. lehet epp ugy lesz kedve..h ott lesz o is.. :)

en egyik kedvenc "sztarom" mar lattam .. az egy oriasi dolog ovlt.es hihetetlen erzes.. meg egy kis wwe kell es TOKIO HOTEL.. oszt boldogan fogok meghalni :) de nemetorszagbol van levegom egy palackban :)) szal egy kis TH is van benne.. egy kIS BILL :)) ..

tudod mi lenne szivas.. ha mennenk egy wwe showra.. es csak ilyen meccsek lennenek mint pl darren young vs hornswoggle.. hat en lehalnak..

es kene steven tyler is ... meg ilyenek :) alig varom mar :))

2011. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/174 A kérdező kommentje:
Ne aggódj a CenaOrton páros minden show-n ott van mert ők a WWE arcai. De ott van még CM Punk, John Morrison és Christian Cage akiket jó lenne látni élőben. Különben én egy TNA show-ra is lemennék, csak ők nem jönnek soha Európába.
2011. júl. 26. 13:46
 168/174 anonim ***** válasza:
maryse twitteren jartam es aprilis 22en.. volt egy postja.. h vacsizik bukarestben,RO.. pff hulyultem meg .
2011. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/174 anonim ***** válasza:
meg nem esett ki darren young, o van titus es meg egy bateman .. v batman.. v vmi ilyesmi..azt hiszem
2011. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/174 A kérdező kommentje:
Lehet, nem vagyok kében a WWE történésekkel, az NXT-ről meg végképp nem tudok semmit. Tudtam hogy ez első szezont Wade Barret nyerte, pedig ott volt a világ legjobb in-ring pankrátora Brian Danielson, és ott volt ez a Young vagy ki aki egy kalap szar volt, csak annyi volt benne, hogy úgy nézett ki mint egy feka John Cena :D. AZtán a 2. szezont Kaval nyerte aki szinén nagyon hires pankrátor, gondoltam ebből lesz valami... És nem kirugták. Szóval nem tud érdekelni az NXT.
2011. júl. 27. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!