Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnák ismerkedni wrestlin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák ismerkedni wrestlinget kedvelő lányokkal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:38
 151/174 anonim ***** válasza:
Triple h? hol ? mikor? miert? hogy?
2011. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/174 A kérdező kommentje:
Most a hétfői Raw-ban. Különben ezt már lehetett tudni, mert HHH Stephanie McMahon férje és van 2 gyerekük, szóval lehetett tudni, hogy egyszer HHH lesz a főnök.
2011. júl. 20. 21:40
 153/174 anonim ***** válasza:
igen tudtam h a lanyaval van meg ket kislanya van ha jol tudom,emlekszem amikor megszuletett akkor a sport ro.n volt news..nem olyan reg szuletett .. olyan 2 eves lehet v kevesebb .. v tobb :)) de nem sokkal
2011. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/174 A kérdező kommentje:
Szóval most a WWE nagyon érdekes, a TNA meg valószinüleg most vissza fog esni a Destination X után.
2011. júl. 20. 22:18
 155/174 anonim ***** válasza:
McMahon-nek fia is van ha jol tudom.. o is wrestler.. szal nem csak HHH indul a versenyen az iranyitasert
2011. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/174 anonim ***** válasza:
visszaneztem az nxt musorokat..nm vmi naagyon erdekes d azert volt olyan resza amit elevztem:) az egyeduli jo dologe ebben az egeszben az matt striker es maryse.. a tobbiek csak szerepelnek es.. midnenki azt fujja h o a legjobb...blabla..a prok meg eleg izek.. tyson kiddet i smeguntam picit.. yoshi tatsu aranyos mikor rajon..de aji engem hihetetlenul idegesit.. es NRM BIROOOM!!! az DARREN YOUNG!! jajj d tud idegesiteni amikor latom..es hallom ahogy bezel es ilyen hulye fejeket vag; :(( ppfff..
2011. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/174 A kérdező kommentje:

Én csak egy NXT adást láttam, azt amikor dumálni kellett és Kaval azt mondat, hogy I'm ready for some Total Nonstop Action (TNA :D). Azt láttad?

Daren Young az a néger John Cena? :D

2011. júl. 26. 11:44
 158/174 anonim ***** válasza:
igen,az,.. nem lattam ..nem emlekszme erre
2011. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/174 anonim ***** válasza:
most is nxt-t nezek..:)
2011. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/174 anonim ***** válasza:

jajj de durva... nincs TNAhez valo eros idegzetem :))

ppfaaaaa ..ez durva .. en divat meccset neztem.. awesome kong gail kim es meg vki.. ppfff.. en nem mennek oda.. en nem mentem volna a romaniai cuccra sem az elso sorba.. csak oda a 3.ba max.. de annyira mentem volna.. csak nem volt hogy .. kolozsvaron lakok es.. bukarestbe nem tudok akarmikor menni.. csk amikor edesapamnak van utja.. de az nincs pont aprilis 22en.

2011. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!