Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnák ismerkedni wrestlin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák ismerkedni wrestlinget kedvelő lányokkal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/174 anonim ***** válasza:
igazabol nem is tudom,ilyen ujakbol nincs kedvencem.. mert egy ideig kimaradtam,a regiekbol nem is tudom.. :-?? :D
2011. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/174 anonim ***** válasza:

nem is hiszem h van kedvencem,lattam eleget,de nincs fontossagi sorrend.tetszettek es csak neztem es elveztem..

a regiek jobban tetszettem mint az ujak mert akkor a jatekosok is jobban tetszettek es olyan igazi wwe feelingem volt

..

2011. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/174 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én érzem így. Különben nekem a show elemek a legfontosabbak. Mert ha csak a mozdulatokat nézném arra ott a ROH. Ezért volt jó a DX, a Cena vs Edge story, Austin...

Különben nekem most a TNA megfelel.

Egyébként a CZW-ről és a BJW-ről hallottál már?

2011. júl. 12. 23:15
 74/174 anonim ***** válasza:
nem.. a b valami basic =tol jon?:D
2011. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/174 A kérdező kommentje:
Nem, Combat Zone Wrestling és Big Japan Wrestling. Ezek ilyen brutalitásra kiélezett szervezetek, de nem olyanok mint az ECW hanem sokkal keményebbek. Ha gondolod tudok mutatni ilyen videókat.
2011. júl. 12. 23:32
 76/174 anonim ***** válasza:

oks .. koszi..

am most nagyon izenek fogok tunni,de ebbol kimaradtam.. :D mire jo a nxt? ok ilyen hulye probak..szaladnak a hordokkal etc..de mire jo? mi is az?:D

2011. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/174 A kérdező kommentje:
Nem láttam egy NXT adást sem, az alapötlet szörnyen gagyi. De ott volt az egész Nexus. Aztán oda tették Kaval-t is aki a világ egyik legjobb pankrátora, bejárt minden szervezetet hírnevet szerzett, a WWE-ben pedig nem kezelték komolyan. Le is lépett most a TNA-ben van. A videót meg keresem :).
2011. júl. 12. 23:42
 78/174 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=99f8ztgg3fc

Itt is van, de csak ha szereted a hardcore-t, mert ezek nem sajnálják egymást.

2011. júl. 12. 23:44
 79/174 anonim ***** válasza:

es mi a lenyege a nxt-nek? mit kap a nyertes v mi?

am idegesit a nexus.. azetrt alltak ossze mert keptelenek vmire menni egyedul..

2011. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/174 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert nem néztem :). De az első NXT-t Wade Barret nyerte, és ő azért kapott egy csomó nyomást, viszont ott volt Kaval aki megnyerte a 2. NXT-t és ő úgy jött hogy a világ legjobb pankrátorai között tartották számon, ő viszont nem kapott semmit. Eleinte valóban gagyi volt a Nexus, de aztán miután megtámadták Cena-t kezdtek egyre izgalmasabbak lenni a történetek. Azt láttad amikor Cena visszatért és egyenként verte le a Nexus tagokat, hogy ne tudjanak segiteni. Csak az volt az egészben komolytalan hogy nem volt nagy név közöttük, de aztán jött CM Punk, de nem nagyon követem, szóval nem tudom hogy most mi a helyzet velük.
2011. júl. 12. 23:51
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!