Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnák ismerkedni wrestlin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák ismerkedni wrestlinget kedvelő lányokkal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/174 anonim ***** válasza:

ismet utolso..most itt elontelek a iromanyaimmal.. :P


am nem tudom de.. eszembe jutott Carlito vagy h hivtak es Santino :)) s. meg jarkal de carlito.. nem tudom.. meg Kofit is szeretm :)

2011. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/174 A kérdező kommentje:

Santino az valóban jó, viszont a TNA-ben ott van Eric Young aki viccesebb mint Santino. Big Show valóban jó, de ő már nagyon régen volt világbajnok. A CenaOrton érából elegem van. Miz, Sheamus, meg Wade Barret gagyi és nem érdemlik meg, hogy igy nyomják őket. Meg a WWE-ben korlátozva vannak a mozdulatok. Ott volt Kaval aki megnyerte az NXT 2-t, és nem volt kiemelkedő a WWE-ben, most átment a TNA-be és egyből megmutatta mit tud. Evan Bourne-t én is birom, meg Mystico-t is, mondjuk jobban járt volna a TNA-vel. Punk viszont kivételes tehetség, szerintem rá kéne épiteni, ahogy a TNA tette AJ Styles-al.

Hol nézed a wrestlinget?

2011. júl. 8. 19:57
 23/174 A kérdező kommentje:

A WWE-ből még John Morrison-t birom nagyon.

Nekem a WWE-ben 1.Punk 2.Morrison 3. Daniels.

De inkább TNA-t nézek mert ott jobb műsorok vannak.

2011. júl. 8. 20:00
 24/174 A kérdező kommentje:
Te csak WWE-t nézel?
2011. júl. 9. 13:00
 25/174 anonim ***** válasza:
en a sport.ro-n nezem , szal egy romaniai sport programon, es itt kiszzedtek TNA-t , regebb nagyon keson reggel fele volt ha jol emlekszem, viszont most mar kivettek csa wwe megy, epp most nezem :))) epp most flangal be a ringbe Christian :))
2011. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/174 anonim ***** válasza:
szal TNA-T nem neztem,mert regebb volt csak amikor 5dikers voltam es nem engedtek a szuleim mert az durvabb a WWE-nel.. de most mar nyolcadikos vagyok :)) szal nezHETNEM,de nem tudom..de nekem tetszik a wwe :) is
2011. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/174 anonim ***** válasza:
es meg mindig az utolso vagyok :))
2011. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/174 A kérdező kommentje:

Nahát én is romániai vagyok :). Nézem én is mostmár. Jó hogy szóltál rég láttam WWE-t. Most Christian Cage negativ karakter?

Stinget ismered?

2011. júl. 9. 21:06
 29/174 A kérdező kommentje:
Nekem Christian Cage az egyik kedvencem. A TNA-ben nagyon jó meccseket csinált, kár hogy elment a WWE-be.
2011. júl. 9. 21:07
 30/174 A kérdező kommentje:
Még mindig ottvan Hornswoggle? Nagyon utálom .
2011. júl. 9. 21:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!