Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnák ismerkedni wrestlin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák ismerkedni wrestlinget kedvelő lányokkal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/174 anonim ***** válasza:

"A wrestling egy fasza sport amiben verekednek. Keressetek rá a WWE -re meg a TNA-re. Nálunk mindenki ezeket nézi."


Az csak cirkusz... En inkabb UFC-t nezek na ott rendes bunyok vannak! Es a kozonsegben eleg sok csaj van, szal elvileg Tvben is kellene nezzek, viszont jobb ha amerikaban probalkozol mert itt nincs olyan nagy keletje.

2011. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/174 anonim ***** válasza:
Már látom magam előtt ahogy kihajítja a házból a kiscsajt ha elege lesz belőle. :D Jaj de durva!
2011. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/174 anonim ***** válasza:

sztem ink a csaj őt :D


am ketrec bunyóra gondoltok vagy erre az amcsi anyázunk bunyózunk színházra ?:D


19F

2011. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/174 anonim ***** válasza:
erről készült egy remek south parkos rész...kb annyi a véleményem róla
2011. febr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/174 A kérdező kommentje:
Hulk hogan még mindig aktiv, a TNA-ben van. És igen tudom, hogy műbunyó de élvezetes. És szoktam UFC-t is nénzni.
2011. febr. 3. 11:21
 16/174 anonim ***** válasza:
Öregbácsik összeverik egymást :D:DD:D
2011. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/174 anonim ***** válasza:

a wrestling az a modernkori pankráció. gyakorlatilag színház. de jókat szoktam nevetni rajta.


jaa és barátnőm is szokta néha nézni ha van eurosporton :) interneten ismertem meg, de nem ez volt a fő szempont :)

2011. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/174 anonim ***** válasza:
jaj en is annyira birom, foleg a divakat,mert azok hajlamosak a hajhuzasra meg az ilyen hulye mozdulatokra es elvezem nezni . Nekem Triple H volt a kedvencem...meg igy a DX ,de kar h mar nincs.. es Batista,Rey ,meg Umaga is tetszett a nagy pocakjaval meg ezek.. most az uj wrestlerek nem annyira jok szerintem...
2011. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/174 A kérdező kommentje:

Szerintem sem jók az újak. Én is szerettem a DX-et, de csak Shawn miatt. HBK az örök kedvenc pankrátorom. De a WWE valóban sokat vesztett. A legjobb pankrátorok elhagyták a szervezetet. Először Ric Flair, aztán HBK, Jericho, Edge. És gyakorlatilag már HHH és Undertaker sem etszenk hozzá semmit a szervezethez. Umaga meg sajnos meghat :(. Most CenaOrton van minden mennyiségben. Most szerintem CM Punk a legjobb, de ő sem tudom, hogy meddig marad. Ajánlom a TNA-t. Ott nagyon jók az adások és ott nagyobb nevek vannak. Hulk Hogan, Ric Flair, Sting, RVD, Hardys, Dudleys, Mr Kennedy, Kurt Angle, Jeff Jarret.

És rengeteg fiatal tehetség is van, mint AJ Styles vagy Samoa Joe akik ilyen CM Punk szintű pankrátorok. És ott sok komoly csapt van nem ilyen random csapatok mint a WWE-ben. A DX volt az utolsó hiteles bajnok.

És ott a csajok is keményebben nyomják :).

2011. júl. 7. 23:18
 20/174 anonim ***** válasza:

utolso vagyok


szerintem most evan bourne is nagyon jo.. es valoban csak Randy es Cena van mindehol meg Big SHow mondjuk nekem tetszik,es Kane .. Undertaker ahogy jott , ugy ment is.. Edge is elment.. A divak kozul Candice Michelle is tetszett de o most szult, szal neveli a kis wrestlert:))

most Miz is nagy szam.. es en ezeket nem nagyzon szeretem,mar Punkot sem.. meg Sheamus ppffaaa annyira idegesit h hulyulok meg.. nah mind1.. remeljuk h helyrejon :))


15/L

2011. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!