Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több, mint 4 éve nincs barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 4 éve nincs barátnőm? Min változtassak, hogy legyen? 22/F

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. Utoljára 2006(!!)-ban volt barátnőm. Egyetemre járok, sportolok. Stílusosan öltözködöm, humoros, tipikus társaság közepe srác. Néha tudok flegma, bunkó is lenni :( A gond az, hogy már körülettem szinte minden ismerősömnek van barátnője, csak nekem. Ez a tény nagyon, nagyon rosszul érint. Az elmúlt 4 év alatt kb 6-7 lánynál próbálkoztam és 1(!!) randim volt. Önbizalmam=0 és valószínűleg önértékelési problémám is van. Helyzetemet kilátástalannak ítélem. Nem tudom, hogy min változtassak, nem tudom, hogy mit tegyek ahhoz, hogy legyen barátnőm. Pár hónapja az akkori kiszemelt lány a randink napján közölte, hogy összejött egy másik sráccal. Ezekután lányoknál kezdeményezni nem is merek. A fejemben mindig az jár, hogy "na majd pont én kellenék neki" ; "ronda vagyok, leszar minden csaj". Kérlek, ha tudtok, sehítsetek! Semmire nem tudok gondolni, csak erre. Tanulnom kellene de egyszerűen nem megy! A depresszió szélén állok! Ülök a sötét szobámban és bámulok a semmibe................
2011. jan. 8. 17:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nem küldesz priviben egy képet?nem ismerhetlek fel majd mert romániában élek.ne félj kezdemlnyezni mert a csajok ezt imádják :) és ez a pasik dolga.ne is várd hogy e lány fog oda menni.,vagyisháát vannak ribancok :)
2011. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Képet végülis küldhetek.
2011. jan. 8. 18:19
 13/18 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz?:)
2011. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok.
2011. jan. 8. 18:47
 15/18 A kérdező kommentje:
Egyébként szeretnék lányokkal ismerkedni, csak ez nem megy nekem olyan könnyen :(:(
2011. jan. 8. 18:50
 16/18 anonim ***** válasza:

18:16 vagyok.

vááárom :)

2011. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
válaszoltam a leveledre.ugyhogy ott a cimem :D
2011. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Elküldtem a képeket. :)
2011. jan. 8. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!