Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs barátnőm? Miben...

Miért nincs barátnőm? Miben változtassak?

Figyelt kérdés

igazából nem is tudom mit várok a válaszoktól, na mind1, a sztori a következő:

hosszú évekig azzal takaróztam, hogy ronda vagyok, ezért nincs barátnőm. aztán tavaly ősszel többen is megerősítették, hogy teljesen átlagos vagyok (feltettem a fotómat egy weboldalra véleményezni, nem ide, ide nem is fogom úgyhogy képet ne is kérjetek) -valaki szerint az átlagosnál is jobb, de ezt már nem hittem el. Átrágtam a dolgot és rájöttem hogy nem vigasztalásból, stb írhatták ezt, mert egyáltalán nem ismertem őket.

Azóta átértékeltem a helyzetet és úgy gondolom, hogy egyszerűen unalmas lehetek vagy belül nem stimmel valami...

Miért keresek "kibúvókat"? vagy vmi tényleg nincs rendben velem?

két dolog biztos, hogy a lányokat szeretem tehát nem vagyok homár, és 20 is elmúltam már tehát annyira éretlen sem vagyok.


2010. ápr. 5. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lehet mert nem keresed őket. A sült galamb nem fog a szádba repülni. KERESS és merj!!! Aki mer az nyer, aki merít az nyerít.


üdv

2010. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szakadj el a géptől..
2010. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Olyan nincs hogy ronda vagy. Mindenki tetszik valakinek, és mondjuk lehet a belsőd miatt fogsz majd bejönni egy lánynak. Próbáld az egódat növelni. Ne hidd azt hogy csúny vagy, mittomén menj el szoliba, meg kozmetikushoz. Én is járok, NEM CINKES... Gyúrni nem kell, mert ha kellesz vkinek akkor igy akarjon. Úgy szólits le lányokat mintha a haverod lenne... Nem kell egyből mutatni hogy tetszik... kb ennyi.


LÉGY kicsi magabiztosabb, vagy legalább hitesd el magaddal..


minden jót

2010. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

jaj ne ne szolit azt ne.

amúgy meg: legyen önbizalmad. menj el a diszkóba, de NE nézz ki diszkósnak, inkább olyan alkesz- rockeresnek :D

menj oda vmi csajhoz, beszélgess vele, haverilag. ha látod, h tetszel neki, mondj neki vmi bókot- "nagyon csinos vagy" utána jön a többi magától.

vagy szedj fel vkit neten és randizzatok.

18.L

2010. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
na igen, a bókolás dolog nem igen menne, jobban elpirulnék, mint a lány :)
2010. ápr. 5. 20:40
 6/15 anonim válasza:
mi a honlap címe, ahova felraktad magad, lehet, hogy én is kipróbálom, mert nekem is hasonló gondjaim vannak
2010. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hotdog, de már töröltem a kérdést -a kíváncsiskodónak szól :)
2010. ápr. 5. 20:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy bakancsban járunk!
2010. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál még arra, hogy ha lazítanál egy csöppet, és megpróbálnál természetes lenni, akkor minden simán menne?

Senki sem tökéletes, aranyos arcom van, de elég vézna vagyok, ill. Prosecturát idézve: "Karom, mint a vízisikló".. :)) Csak egy kicsit kell erre is ráerősítenem, és akkor már meglesz az "átlagnál jobb" jellege a külsőmnek.


Jah, és ne járj full feketébe. Egészen tavasz elejéig csak feketébe jártam, hát nem csoda, hogy nem voltam túl bizalomgerjesztő. Szerintem király például a kék és a zöld póló, férfiaknál. Rózsaszínt azt ne húzz. A sok divatb*zi ( ill. divatos b*zi ) mind olyat húz, de előbb mennék ki meztelenül, mint rózsaszín-lila ruhákba..


Szóval csak nyugi.. Jah, és még valami.. Csak a legjobbra hajts.


13/F, és minden bizonnyal le leszek oltva mert kis tapasztalatban p*cs vagyok :(

2010. ápr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
22:47: inkább csizmának néz ki, olyan mély :(
2010. ápr. 6. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!