Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több, mint 4 éve nincs barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 4 éve nincs barátnőm? Min változtassak, hogy legyen? 22/F

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. Utoljára 2006(!!)-ban volt barátnőm. Egyetemre járok, sportolok. Stílusosan öltözködöm, humoros, tipikus társaság közepe srác. Néha tudok flegma, bunkó is lenni :( A gond az, hogy már körülettem szinte minden ismerősömnek van barátnője, csak nekem. Ez a tény nagyon, nagyon rosszul érint. Az elmúlt 4 év alatt kb 6-7 lánynál próbálkoztam és 1(!!) randim volt. Önbizalmam=0 és valószínűleg önértékelési problémám is van. Helyzetemet kilátástalannak ítélem. Nem tudom, hogy min változtassak, nem tudom, hogy mit tegyek ahhoz, hogy legyen barátnőm. Pár hónapja az akkori kiszemelt lány a randink napján közölte, hogy összejött egy másik sráccal. Ezekután lányoknál kezdeményezni nem is merek. A fejemben mindig az jár, hogy "na majd pont én kellenék neki" ; "ronda vagyok, leszar minden csaj". Kérlek, ha tudtok, sehítsetek! Semmire nem tudok gondolni, csak erre. Tanulnom kellene de egyszerűen nem megy! A depresszió szélén állok! Ülök a sötét szobámban és bámulok a semmibe................
2011. jan. 8. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Neked is azt tudom mondani, hogy keress lazább kapcsolatokat. Az növeli az önbizalmad és élvezed is.
2011. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Keress egy kedves lanyt es ne a csucsszepsegu csajokat lesd.Baratno kell vagy cimlaplany?
2011. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Nem is foglalkozom a bombázókkal de nézzen azért ki vhogy az adott lány. Meg hát ugye ahhoz valakivel járjak vonzódnom kell hozzá, kell h tetszen a lány. Csak azért nem fogok senkivel sem járni, hogy legyen valakim.
2011. jan. 8. 17:51
 4/18 anonim ***** válasza:
Laza kapcsolatot szerezni pedig a legkönnyebb. Odamész a pulthoz, kinézel egy nőt és meghívod valamire, utána pedig ha tényleg jó a dumád simán le tudod nyűgözni.
2011. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Komoly kapcsolatot szeretnék! Csak azt!
2011. jan. 8. 17:56
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát, te tudod, a te döntésed. Komoly kapcsolatnál is kezdd ugyanígy és egy kicsit legyél határozottabb.
2011. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne félj kezdeményezni. Mi lányok szeretjük, ha egy fiú kezdeményez. Lehet, h te azt hiszed nem kellesz senkinek, de közben meg egy lány azt várja, h mikor mész már oda hozzá, csak te ezt nem veszed észre. 18/L
2011. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A gond biztos, hogy velem van mert már minden barátomnak van barátnője stílustól, kortól, anyagi helyzettől, kinézettől függetlenül....
2011. jan. 8. 18:00
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak: na igen másik meg az, hogy én sohasem veszem észre azt, hogy esetleg egy lánynak bejönnék. Még azt sem, ha próbálna szemezni vele. Ha meg észre veszem, akkor elhesegetem a gondolatot azzal, hogy biztos csak felém nézett, mást nézett stb...
2011. jan. 8. 18:04
 10/18 anonim ***** válasza:

www.forum.radaralatt.com

Nekem nagyon sokat segített.

2011. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!