Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több, mint 3 éve nincs barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 3 éve nincs barátnőm! Min változtassak? MIt tegyek?

Figyelt kérdés
Voltak barátnőim de már 3 éve nincs. Most nem kezdem el sorolni, hogy mennyire jóképű vagyok vagy, hogy mennyire jó parti lennék bárkinek is. Nem ülök egész nem a gép előtt, egyetemre járok, sok embert ismerek, járok bulizni,a kapcsolatteremtő készségem is magas szerintem de valamiért esély nincs arra, hogy barátnőm legyen. Tudnátok valamilyen tanácsot adni? 20/F
2009. dec. 31. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
beszélgess többet, legyél magabiztos. amúgy egyetértek. csinos vagyok, jól öltözködöm, sok a barátom, sokat szórakozok, kedves vagyok, nem cseszek ki a srácokkal, főiskolára járok...mégse találom azt aki kell nekem. olyanok találnak meg mindig akik nem tetszenek. majd lesz ahogy lesz :) (tudom most jön a ok hozzászólás h magunkban keressük a hibát, stb.., de tényleg van olyan akikre azt mondják h bombanő stb.., mégis egyedül van). fel a fejjel, majd alakul ahogy alakul.
2009. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező az hogy állandóan barátnőd legyen!

Ez olyan, hogy van, aki megfog, és te őt, vagy nincs.

Ez kialakul, ezt nem lehet erőltetni, mint ahogy a vonzódást, szerelmet sem!

2009. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok és még sosem volt, te 20 vagy és 3 éve nincs ... Mit gondolsz adjak tanácsot? :)
2009. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, pláne ha jó a beszélőkéd (te írtad), hogy ne találj magadnak valakit. Akár az utcán, vagy a tömegközlekedésen, ha megtetszik egy lány bátran menj oda hozzá, kezdeményezz, ha tudnád, hogy hány lány vár arra, hogy megszólítsák. Lehet túl nagyok az elvárásaid?
2009. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nagyok az elvárásaim szerintem is. Próbáltam már az elvárásaimon csökkenteni de nem tudok. Amivel baj az az, hogy önbizalmam nincs ismeretlen lányokkal való ismerkedéshez.
2009. dec. 31. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
mit rinyálsz, nekem 18 éve nincs xD
2009. dec. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az első vagyok, lehet h tényleg nagyok az elvárásaid. sajnos nekem is...de ha egyszerűen nem érzem AZT egy fiú iránt, akkor nem tudok vele lenni. én azt tanácsolom, ne legyél olyannal, aki iránt nem érzed azt a pluszt, addig ismerkedj, tapasztalj, bulizz, legyél a barátaiddal. úgyis eljön AZ a lány, amikor itt lesz ideje. tudom, sovány vigasz, de mindennek megvan a maga ideje. addig meg szórakozz :) 21/L
2010. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!