Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs barátnőm? Miben...

Miért nincs barátnőm? Miben változtassak?

Figyelt kérdés

igazából nem is tudom mit várok a válaszoktól, na mind1, a sztori a következő:

hosszú évekig azzal takaróztam, hogy ronda vagyok, ezért nincs barátnőm. aztán tavaly ősszel többen is megerősítették, hogy teljesen átlagos vagyok (feltettem a fotómat egy weboldalra véleményezni, nem ide, ide nem is fogom úgyhogy képet ne is kérjetek) -valaki szerint az átlagosnál is jobb, de ezt már nem hittem el. Átrágtam a dolgot és rájöttem hogy nem vigasztalásból, stb írhatták ezt, mert egyáltalán nem ismertem őket.

Azóta átértékeltem a helyzetet és úgy gondolom, hogy egyszerűen unalmas lehetek vagy belül nem stimmel valami...

Miért keresek "kibúvókat"? vagy vmi tényleg nincs rendben velem?

két dolog biztos, hogy a lányokat szeretem tehát nem vagyok homár, és 20 is elmúltam már tehát annyira éretlen sem vagyok.


2010. ápr. 5. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehetek a barátnőd?? O.o
2010. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

hát sztem ha kezdeményeznél több esélyed lenne

16/L

2010. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

15:24: kedves tőled, de sajnálatból nem kell, ráadásul látatlanba egy ilyen ajánlással. minden esetre bátor vagy!


18:09: majd meglátjuk, sajnos nagyon válogatós vagyok belső tekintetében és nem igazán szaladgálnak olyan lányok az utcán...

2010. ápr. 6. 20:18
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nem mindenki érik ugyanabban a tempóban. Pl. a barátom is későn kezdett csajozni, 26 évesen lett csak komoly kapcsolata.

"A boldogság olyan, mint egy pillangó: ha kergeted, elszáll, viszont, ha leülsz és vársz, akkor a válladra repülhet."

Ne görcsölj, de tartsd nyitva a szemed. :-)

Az a

2010. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
szóval üljek nyugodtan és számba repül a sültgalamb?
2010. ápr. 9. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!