Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki nagyon bejön nekem csak ő még 14 éves, én meg 16 (Ráadásul a bátyja az osztálytársam és a legjobb barátom is, mondjuk nem úgy ismertem meg, mint aki megverne ezért (de ki tudja).) Szerintetek elmondjam a barátomnak, hogy bejön nekem a húga?
2011. jan. 3. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Mondjad, azt csinálsz, amit akarsz.
2011. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egyeztess a barátoddal. aztán a húgával.

mikor én egyszer mondtam az egyik legjobb barátomnak hogy egész szépen megnőiesedett a húga, azt mondta hogy: "Ha hozzá mert érni, levágom a f*szod!"

(hozzá kell tenni hogy nem mindig voltam a legkorrektebb a lányokkal)

2011. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szszszszszszszsz

azért (remélem) az én haverom nem ennyire durva

2011. jan. 3. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én összejöttem a legjobb haverom húgával aki 18 éves volt én meg 20 és jól összevert a haverom mikor megtudta, hogy lefeküdtem a húgával.
2011. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!