Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Veletek volt mar igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Veletek volt mar igy?

Figyelt kérdés

Szerelmet vallott egy csaj, aki jofej, kedves es szep volt, de ti nem leptetek semmit, valamint nemhogy megmondtatok volna a csajnak, hogy igen vagy nem, inkabb hallgattatok es nem mondtatok semmit...

Majd ra par hetre/honapra megbantatok, hogy nem lett semmi


2011. jan. 3. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Mi a lány neve?
2011. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Anett

De miert?

2011. jan. 3. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
volt már így velem is, vagyis nem konkrétan szerelmet vallott, csak azt mondta h kellek neki:S
2011. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és én is igy jártam csak nálam a fiú akart velem járni és én meg csak azt mondtam neki nem tudom és nem lett belőle semmi persze én is megbántam és akkor meg én mondtam meg neki h megbántam mindent de akkor neki meg már volt csaja most megint megkérdezte h még tetszik-e nekem és én azt mondtam igen de ő nem lépett rá semmit. Egy kicsit bonyolultan irtam le bocsi.
2011. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Altair1191 ***** válasza:

Én értem. Egyszerűen félreléptél és belefagytál a jég alá és nem tudsz feljönni. Egy tipp ami mindenkinek szól:

SOHA NEM MONDUNK NEMET HOGYHA NEM TUDUNK ÉPP AKKOR VÁLASZOLNI! (Igen, végig nagybetű mert ez egy aranyszabály)


Inkább mondjátok neki hogy most erre nem tudnál válaszolni és egy kis idő kell neked, átgondolod és akár még aznap ha találkoztok megmondhatod neki. (akármilyen kor, fiú lány totálisan mindegy)


Én is elég agy dilemma előtt vagyok. 3 éve teljesen belezúgtam egy lányba az osztályból, és mintha ő is érezne valamit de mindenki úgy tudja hogy egy másik fiú tetszik neki, aki mellesleg le se sz*rja. Namármost nemtudom hogy megmondjam-e neki hogy én mit gondolok erről és hogy mit érzek iránta,és habár előttem az élet nekem csak ő kell. De ez felesleges, holnap megyek és olyan leszek mint az Unicum: Pozitív!

2011. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ez sz*r ügy de ilyenkor gondolkozni kell de nem hetekig, hónapokig
2011. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nevet csak azért kérdeztem, mert nagyon hasonlít egy álltalam ismert esethez.
2011. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!