Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rám van akadva egy 10 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám van akadva egy 10 évvel idősebb srác, és nem akar leszálni rolam, mit tegyek, hogy leszálljon rolam? HEEELP 14/l

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 00:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
a csávó mindenképp tudja meg, hogy sokan tudják, hogy zaklat.
2010. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
facebookon meg tedd magad láthatatlanba, hogy ne lássa h mikor vagy bent
2010. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

A tesom már mondta h neki hiába mondod, hogy kopjon le, neki ennyi nem elég.

Egyszerüen idiota. Eddig 2x beszéltem vele. És folyton azt irja hogy nehogy elmondjam a temnak h rámirt, de hát, nagyon hallgatok, rá.. És szerintem találok egy jo barátot, akivel majd kiteszem hogy kapcsolatban vagyok. :)

De habár lehet hogy ennyi nem elég neki -.-

2010. dec. 29. 00:22
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
De megmondtad már neki, hogy ne próbálkozzon?
2010. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Álltalában este szokott fenn lenni. És hogy ha nem vagyon online facen, akkor akármikor az utcán leállithat, amit negyon nemszeretnék.
2010. dec. 29. 00:24
 16/22 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki, és azt irt erre hogy :

A faluban vannak olyanok akik között több a korkülömbség,

De nem érdekel a falu, és emigy is utáljuk a srácot ( a tesommal)

2010. dec. 29. 00:25
 17/22 anonim ***** válasza:
7%

lehet, h bejössz neki, de biztosan nem az eszedért szeret...

14 évesen ilyen helyesírással szted melyik gimibe vesznek fel?

2010. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem szóljál a szüleinek, eléggé kínos szerintem lenne neki.
2010. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%

00:25

"A kérdező kommentje:

Mondtam már neki, és azt irt erre hogy :

A faluban vannak olyanok akik között több a korkülömbség,"


Ebből kijött, hogy mi a gond. Ha azt akarod, hogy ne próbálkozzon, akkor ne valami hülye érvet találj ki, amit értelmesen cáfolni tud. Ködösítés, kétértelmű megjegyzések, célozgatások, "udvarias" elutasítás: nem múködnek. Mindre meg fogja találni az egyszerű cáfolatot, pozitív értelmezést, stb.


Pl. "Nem lenne jó, mert túl nagy a korkülönbség" - modod te (vagy valami hasonlót).

Az ő értelmezésében: "Ha csak a korkülönbség a probléma, az áthidalható. Egy kicsit még küzdenem kell".


A jó elutasítás három fő szempontja (egyben fontossági sorrend).


1, Legyen egyértelmű

2, Az elutasított fél számára legyen könnyű a visszakozás.

3. Védd be magad az ellen, ha nem hajlandó visszakozni.


Ha a 3. pont előkerül, az már nem igazán jó, de néha elkerülhetetlen. LEgjobb, ha az 1-2.-at profin csinálod. Az eddig történtek, persze, megnehezítik, de nem esélytelen. Ha megpróbálod, a 2. pontra próbálj odafigyelni. A lényeg, hogy ha együttműködik, akkor minél kisebb presztízsveszteséggel tudjon kikerülni, és kerüld azokat a kifejezéseket, amin könnyen besértődhet.


Például küldhetsz rá egy ilyen üzenetet a következő próbálkozásánál (lehet élőszóban is, de arra nem biztos, hogy képes vagy négyszemközt).

"Jenő! Kérlek, ezt a témát zárjuk le, mert nekem nem jó. Biztos lehetsz benne, hogy nem akarok tőled semmit, mert bár jó pasinak tartalak, de egyáltalán nem vonzódom hozzád. Legyen az én dolgom, hogy miért. Ha eltudod fogadni ezt a helyzetet, megmaradhat köztünk a baráti viszony, és azon leszek, hogy a továbbiakban minden ismerősöm, aki esetleg tudott róla, tekintse lezártnak a témát. Ha viszont ezt a kérdést tovább firtatod, nem állok veled szóba, és végső esetben kénytelen leszek a barátaim és a szüleim segítségét is igénybevenni. Remélem, jóban maradunk, de el tudom fogadni, ha mégsem."


Perze fogalmazd át a te módodon, de valami ilyesmi működhet. Aztán ha csökönyös marad, akkor jöhet a barátok, szülők védelme, de akkor is úgy, hogy érezze a méltóságteljes visszavonulás lehetőségét.

2010. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
komolyan miért ide kell ilyen kérdéseket feltenni?ez aztán k*rvára ide tartozik.
2010. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!