Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a srác leszálljon rólam?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal van a problémám.

Az egész azzal kezdődött, hogy perverz dolgokat mondott nekem, aztán a dolgok kezdtek elfajulni! Elkezdett fogdosni, meg elkezdett nézelődni a szoknyám alá...


A legdurvább az volt hogy szoknyában ráültem az iskolapadra az az állat meg akkorát harapott a combomba hogy napokig megvolt a nyoma! Mit tegyek hogy leszáljon rólam?


2011. jún. 28. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Már rendőrségre is mehetnél. De először próbáld meg vele megbeszélni picit erősebb hangnemben, hogy nagyon gyorsan szálljon le rólad. Cigány viselkedésű embereket soha nem bírtam.
2011. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát egyszer kéne neki egy nagyon nagy pofont adni és abbahagyja :D
2011. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
rugd tökön ugy hogy a fiainak is p*ája legyen
2011. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad.Magyarázd el neki,hogy ne fogdosson.

Ha meg nem rúgd tökön,az ilyenekkel nem sokat mindent lehet

csinálni.:D

2011. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát ha van barid szólj neki ha nincs magyarázd el neki h hagyja abba ha még igy se hagyja abba akkor nekem szólj és abba fogja hagyni ne félj :P
2011. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 napietus ***** válasza:
szerintem is rúgd tökön istenesen.
2011. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
hagyd magad, engedd hogy kielégítse a vágyait, aztán majd tovább áll.. nem tudom miért kell mindig a perverz ellen lenni ..:D
2011. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
utolsó.ha téged megakarna dugni egy 80éves vén öregember akkor te hagynád xD?
2011. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egyet adta már neki ököllel de nem hatott :S! Arra is csak az volt a válasza hogy:

"De vad vagy cicamica"

Undorodom ettől az alaktól!

2011. jún. 28. 23:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Sztem ha az se használ ha te adsz neki egy pofont,szólj apádnak,bátyádnak vagy valamelyik erősebb rokonodnak..többet nemhiszem hogy zaklatni fog :)
2011. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!