Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a srác leszálljon rólam?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal van a problémám.

Az egész azzal kezdődött, hogy perverz dolgokat mondott nekem, aztán a dolgok kezdtek elfajulni! Elkezdett fogdosni, meg elkezdett nézelődni a szoknyám alá...


A legdurvább az volt hogy szoknyában ráültem az iskolapadra az az állat meg akkorát harapott a combomba hogy napokig megvolt a nyoma! Mit tegyek hogy leszáljon rólam?


2011. jún. 28. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerezz egy gázsprét, és következő alkalommal használd!
2011. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vagy fogd meg szép lágyan a heréit, mintha akarnál tőle valamit, aztán szorítsd ökölbe a kezed! Garantáltan abbahagyja!
2011. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! xD De én inkább a gázsprénél maradok. :)
2011. jún. 29. 00:05
 14/16 Solarian ***** válasza:
Hol leledzik ez az illető? Kezelésbe vegyem a pofáját?
2011. jún. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Biztos van egy jó kiállású fiú haverod, vagy testvéred, vagy ha más nem, akkor édesapád. Én 22 éves főiskolás lány vagyok, de apukám a mai napig beverné a pofáját egy ilyen aberrált undormánynak! Ne hagyd magad, amúgy ha megharap, meg ilyenek, vetess látleletet, és a rendőrségen feljelentheted!
2011. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igazatok van! ^^ Szerencsére nem csak én utálom ezt az alakot hanem még sok más... Ha nekik szólok hogy mitcsinál

biztosan szétverik! :D Köszönöm a tanácsokat!

2011. jún. 29. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!