Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összenyaltam a volt exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összenyaltam a volt exemmel csak azért h leszálljon végre rólam. Van esélyem h megbocsájtson?

Figyelt kérdés
Összenyaltam a volt exemmel csak azért h leszálljon végre rólam és ne zaklasson egyfolytába. Ezt meglátta a faterja és félő hogyha nem mondom el a bnőmnek ezt az egészet, máshonnan tudja meg. =T Mindez kb 2 hete történ és emiatt depizek egyfolytába. Szerintetek van esélyem arra hogyha elmondom neki az igazat megbocsájt? Tudom h ez most lényegtelen, de én nagyon szeretem. =' ( 21/F
2010. máj. 12. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
A volt exeddel? Akkor ő most a barátnőd, mert már nem az exed, ugye?
2010. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a barátnődnek,mert az csak rosszabb ha mástól tudja meg!

De én a helyébe kipenderítenélek!Nagyon szereted,közbe megcsalod a volt nőddel..

2010. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 nielindi ***** válasza:
100%
mit nyaltál össze az exeddel? szted leszáll rolad, ha nyalogatod? öcsém, igy fogalmazni.
2010. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok maradi, de mi az az összenyalni? Mellesleg attól még, hogy nem száll le rólad el lehet intézni a dolgot megcsalás nélkül is.
2010. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

21 éves srác ilyen szavakat használ, mint "depizni"?

Ha barátnőd van, akkor látens vagy. Vállald fel.

2010. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlegi barátnőd apja látott, akkor nem gondolod, hogy kicsit sok idő az a 2 hét? :S
2010. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
mi a francot csináltál ?????? komolyan ezt a kérdést egy 21 éves hímnemű írta? RÖHEJ.
2010. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem az egészet.. van ezzel még így valaki?
2010. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A volt barátnőd apja miért mondaná el a jelenlegi barátnődnek ezt?
2010. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
mit nyaltatok össze??? mert előttem olyan képek jelentek meg, amit ha a barátom/nőm apukája meglátna, akkor sírva szaladna a világból, a csajom meg tuti nem bocsájtana meg... remélem ez a szó mást jelent, mint amire gondolok...
2010. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!