Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy megbocsájtson?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban voltam egy lánnyal 3hétig, de elszúrtam. Pont amikor kezdett belémszeretni (úgy másfél hét után), egyszerűen én nem viselkedtem úgy mintha szerettem volna (de nagyon szerettem és mostis!), pedig csak aznap rossz kedvem volt. Konkrétan rosszkedvűen viselkedtem, meg olyan nyűgös voltam, meg alig mentem oda hozzá suli után, mikor barátnőjével volt. Eléggé rossz kedve lett tőle, mert tényleg aznap lett volna legnagyobb szüksége a szerelmemre. És ezértis szakítottunk másfél hete. Ez a legnagyobb gond azóta is, nekemis, nekiis. Foggalmam sincs mit tegyek! Vissza szeretném szerezni, és azt szeretném hogy elfelejtse ezt a dolgot! Kérlek, segítsetek!
2010. nov. 13. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így neki is mondd el, és a nyakadba fog ugrani ;)
2010. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leírni, hogy ha ő eltudná felejteni, abban a pillanatban énis! egy csettintésre! csakis azért foglalkoztat, mert tudom, hogy életem értelmét ezzel bántottam meg. pedig nem annyira szokott érdekelni ha megbántok valakit, de nála NAGYON érdekel!!! úgyhogy tényleg kérlek, segítsetek! :'(
2010. nov. 13. 20:25
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: ő nemaz a fajta csaj aki csak úgy gondolkodás nélkül mindent megtesz :) lehet épp ez tetszik benne :)

elkezdene varjálni, hogy ha igazán szerettem volna akkor nem tettem volna meg, meg hogy ezt nem lehet csak úgy egyik pillanatról a másikra elfelejteni.

olyan megoldásra van most szükség, amivel egyértelműen újra az enyém lehetne... de bárcsak olyan könnyen menne, hogy elmondom neki mitérzek és máris a karjaimba ugrik *-* :|

ő sajnos ennél komplikáltabb nőszemély^^,(L):D

de... az a másik érdekesség, hogy szeret, csak mégsem jön vissza hozzám, ez miatt:O hátha ez még segít valamit :)

de nagyon szeretnék valamit tenni az érdekében most, annyi biztos.:|

2010. nov. 13. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt mondtad neki, hogy csak 1 napi szar kedv volt az oka?? MErt ha valóban szeret, akkor elfogadja s magyarázatot.Am minden nő bonyolult..-.-"

De ha mondjuk nem adná be a derekát, akkor próbálkozz rózsával, vagy vmi virággal amit szeret, és úgy keresd, addig ne hagyd békén míg vissza nem megy hozzád, légy vele kedves, és majd látja hogy megint mennyire kedveskedsz vele, és szereted, és talán beadja a derekát. Jobbat nem tudok. hajrá!! ;)

2010. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!