Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki, hogy megbocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, hogy megbocsájtson?

Figyelt kérdés
Barátommal 1 hónapja vagyunk együtt.Ő 19 én 15, de a korkülönbséget szinte nem is érezzük.Most azonban, felbíztattam, hogy kicsit lépjünk előre, aztán utólag nagyon rosszul esett, lelkileg soknak éreztem, de az adott szituációban nem akartam leállítani.(ruha alatt simogatta a melleimet miközben csókolóztunk).Mind a ketten szűzek vagyunk, ezért szobatársam-kollégium- állandóan azt mondja, hogy biztosan csak le akar velem feküdni, mert hogy szerinte neki gáz az, hogy 19 évesen még szűz..Én ki sem nézném ezt belőle, nem ilyen, de mégis szöget ütött a fejemben, és ezt neki is elmondtam.Nagyon megbántódott rajta, és közölte, hogy hogyha az alapvető bizalom nincs meg, akkor nincs miről beszélnünk, és hogy adjak neki időt..Nagyon szeretem őt, és elvileg ő is engem,..mit tegyek hogy megbékéljen, nem szeretném ha itt érnének véget a dolgok.FŐleg hogy ő most fog érettségizni, és jó lenne mindent helyrehozni mielőtt leérettségizik, hogy nehogy a vizsgák alatt ezen agyaljon...
2010. ápr. 15. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

megbantottad,ketelkedtel abban ha szeret e,en is kiakadnak,de lehet hogy megbocsajtanak,csak azert hogy megdugjalak,utanna vege,mert egy szuz csajt azert nem hagynak ki,eddig lehet nem ezt akarta,de ezutan lehet hogy csak ennyit fog akarni.22/F


clyde

2010. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát sztem, mond el neki hogy mennyire szereted, és hogy hülye szobatársak felbiztattak, és hogy hiszel benne és a szerelmetekben!És mindig legyél vele őszinte!!Ez a legfontosabb, soha ne a barátnők tanácsa legyen az első!(tapasztalat) Ha úgy érzed még nem állsz rá készen akkor beszéld meg a barátoddal, hogy várjon még!Ha szeret megérti!Nekem 2 éve van barátom 3hónapot vártunk!Érezni fogod mikor állsz készen! :)

18/L

2010. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remekül taktikàzik a sràc, pàr nap múlva, amikor felbukkan, nemhogy udvarolnia nem kell, de még te fogod kezed-làbad törni siettedben, hogy alàfeküdj... ès mindezt azèrt, hogy làssa, hogy te megbízol benne, hiszen lefekszel vele... Elismerem, nem semmi a pasi. Te viszont mèg kislàny vagy, mèg ha felnőtt nőnek kèzeled (ès èrzed) is magad.
2010. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen rafinált lenne a barátod akkor már rég megfektetett volna több csajt!Tehát akkor már nem lenne szűz!Ezt csak te tudhatod hogy milyen, te ismered!:)

Abban viszont igaza van a barátodnak hogy minden a bizalomra épül!

2. voltam :)

2010. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mond el neki h mennyire szereted és hogy sajnálod a dolgot de nem akarod elvesziteni őt egy ilyen hülyeség miatt. de sztem ne könyörögj neki.. ennyire azért ne alázkodj meg egy pasi miatt:S ha ezek után is "időt kér" akkor nem is érdemelt meg téged..:) mert ha igazán szeret akkor megbocsát:)
2010. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!