Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit mondjak, hogy megbocsájtson?

Mit mondjak, hogy megbocsájtson?

Figyelt kérdés
Eléggé hosszú leírni az előzményeket, de megpróbálom röviden megfogalmazni. Összeismerkedtem egy fiúval, aki belém szeretett, de én rá csak barátként tudok tekinteni... LEGJOBB BARÁTKÉNT! Most megismertem egy másik fiút, akit szeretek.... És összejöttem vele... Ezért a legjobb barátom megharagudott rám és nem beszél velem! Tanácsokat szeretnék kérni tőletek! (Tudom, hogy nem éppen ehhez a témához kellett volna írnom)
2011. jún. 13. 21:27
 1/3 anonim válasza:
100%

Detto ugyan ez volt velem is még jó pár éve.

Akkor adtam a barátomnak egy kis időt, hogy megeméssze. (közbe szakítottam a fiúval) Sokáig nem beszéltünk, de aztán egy idő után odamentem hozzá, és elkezdtem vele dumálni, mintha mi sem történt volna. Azóta nem tértünk rá erre a témára, de szerintem jobb is.

Lehet neked is időt kell adnod neki, mert azzal az én véleményem szerint nem sokra mennél, ha a lába előtt térdelve könyörögnél neki...

2011. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyi idő az a sok? Azért kérdezem, mert nekem nagyon hiányzik a társasága... Lehet, hogy én is szakítok a barátommal, aztán megvárom, hogy hátha beszélni fog velem.
2011. jún. 13. 21:45
 3/3 anonim válasza:
Hát, körülbelül olyan fél év lehetett. Max. kicsit több.
2011. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!