Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rám van akadva egy 10 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám van akadva egy 10 évvel idősebb srác, és nem akar leszálni rolam, mit tegyek, hogy leszálljon rolam? HEEELP 14/l

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 00:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Apukád? Bátyád?
2010. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
kérd meg egy jó foú haverodat, h előtte játszátok el, h ő a pasid (elég, ha csak megfogja a kezed, te meg bemutatod neki őt úgy, mint a pasidat)...aztán msn-en írd neki, h jaj de szerelmesek vagytok egymásba az új barátoddal, és h ide, meg oda mentetek randizni stb. :D ...meg h tökjól csókol, és semmi pénzért nem hagynád el őt....talán így lekopik...ha nem, akk biztos van 1-2 idősebb haverod (báttyád, barátnőd báttyának a haverjai)- akiket megkérhetsz, h fenyítsék be, h lekopjon rólad.
2010. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
ismerőseid, rokonaid tudják? jobb ha minél többen tudják sztem
2010. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
vmi pedofil?
2010. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Valami IDIOOTA, mivel amikor a tesom volt ilyen idős, akkor vele járt. És olyasmiket mond hogy én szerettem őt... És a szamszédunk -.- Még csak a tesom tuggya, de ő jelenleg nincs itthon, és nem tud segíteni!
2010. dec. 29. 00:12
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

igen itt a legjobb megoldás, apukád, bátyád, barátok...


Ha az én lányomat környékezné 14évesen egy 24éves 'srác' valszeg lenne réssze némi franciában.


(már mint, hogy van egy 15 kilós francia kulcsom, na azzal közelebi barátságba kerülne a szerve ) ...

2010. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

megelhivott sétálni... De én ne fogok elmenni vele sz Tutii.. És facen szoktam vele beszélgetni, folyton rám is , Skypen is bejelőlt barátnak csak hogy én nem fogadtam, el...

Gondoltam h facen kitegyem h kapcsolatban vagyok?

2010. dec. 29. 00:14
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen, tedd ki. Amúgy mondtad már neki, hogy hagyjon békén? Mondhatod azt is, hogy a barátod féltékenykedik.. De ha nem száll le rólad, akkor tényleg szólj a családodnak, ki fognak akadni a "srácon", és le fogják vakarni rólad..
2010. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
szólj a szülőknek vagy jelentsd fel, hiszen még kiskorú vagy :O
2010. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad szoktál vele beszélgetni. Elég egyértelműen közölted vele, hogy hagyjon békén?
2010. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!