Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Sokszor kaptam már megjegyzést "kisebb" srácoktól,hogy milyen nagy vagyok több szempontból is:

-a lábméretem 47-es

-a magasságom 198 cm

-a karjaim hosszúak,a kezem is hatalmas,az ujjaim is hosszúak

-a lábam és a hátam arányos,vagyis mindkettő "hosszú",de kb. egyforma hosszúak


Egyébként szélességben nem vagyok nagy,nem erről van szó ,de már sokszor hallottam,hogy milyen nyúlánk vagyok, persze nem előttem mondták,de no...

Ez szerintetek probléma, lányok ?

Fiúk is válaszolhatnak !


2010. dec. 26. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

persze, hogy járnék :)

nekem is nagy kezem van (nagyon utálom)

2010. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lányok között én is 'óriásnak' számítok (nehogy sértésnek vedd!), szóval én örülnék ha találnék ilyen férfit.:)
2010. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sztem ne törödj vele ha a szíved is akkora amekkora te vagy akkor nem lesz problémád sztem, am én 15 vok és 195 cm a magasságom xD és fiúvok.
2010. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

47 es láb az nem semmi ,

nekem 45.5 , 46 de nagyon ritkán találok cipőt ami tetszik is ::S :D


engem meg pont olyan csajokkal hoz össze a sors aki 15-20 cm el alacsonyabbak nálam :S -10 cm nek örülnék azért , metrón sokszor beverem a fejem ha felállok az üllésről :D néha ki is nevetnek pff kapják be...:D

192 cm , 22 f

2010. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Persze:D Jó, nem csak ettől függ, de egyik sem kizáró ok,

meg én azt szeretem, mikor valakinek hosszúak az ujjai:D

Szerintem ha magas vagy, az tök jó, mondjuk csak akkor ha fiú vagy. Én lány vagyok, 166 cm, de mindig túl magasnak érzem magam:(

2010. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

nekem hosszú ujjaim vannak :P :D

[link]

2010. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!