Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor szégyell? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szégyell? :S

Figyelt kérdés

Mikor kettesben vagyunk,vagy nyilvános helyen,ahol nincsenek ismerősök fogja kezem,átölel,meg akar csókolni.

Viszont amint jönnek a haverjai egyből sír a szája,hogy mi lesz ha ezek kombinálnak.(Még nem járunk,mert úgy döntöttünk,hogy előbb megismerjük egymást.) Múltkor találkoztunk egy ismerősével és úgy bánt velem,mintha semmi közünk nem lenne egymáshoz:/ Most akkor mi van?


2010. dec. 19. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiúra nem érdemes az időt pazarolni, az van...
2010. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
tudod .. sok hülye van és szerintem fél hogy ugatnának róla neked mindenféle hülyeséget...meg stb.. hogy pl más csajjal volt meg mit tudom én olyan kellemetlen dolgokat.. és te ettől nem szereted majd szerintem ettől fél
2010. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon gyökér...neki fontosabb hogy mit gondolnak róla mások mint te. Én azt mondom beszéld meg vele, mert ez így nagy szemétség...voltam ilyen csajjal és otthagytam a francban mert nekem ilyenek nem kellenek akik szégyelnek engem...
2010. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Még nem járunk,mert úgy döntöttünk,hogy előbb megismerjük egymást."


Nem gondolod hogy ha ezt így megbeszéltétek, akkor ismerősök előtt jelenleg ezért próbálja még titkolni?? Oké hogy ismerkedtek, de senkinek nem meri kijelenteni hogy te vagy a barátnője amíg ti ketten meg nem beszéltétek.


hallo, fiú! Nem csaj! Nem kell kombinálni, komolyan mondom néha nagyon meglepődök rajtatok nőkön. Megbeszélitek hogy csak ismerkedtek először, aztán meg csodálkozol hogy ismerősök előtt nem ölelget és csókolgat...

2010. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak: értem,mit akarsz ezzel mondani,de azért mégis szarul esik,hogy előttük le se szar:S

Na mindegy,azért köszönöm szépen mindenkinek:)

2010. dec. 19. 11:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha két ember egy párt akar alkotni, akkor azt nem kell szégyenleni...Az sokkal szégyenletesebb dolog, amikor azért nem mutatja ki valaki az érzéseit, mert fél, hogy mit szólnak hozzá mások...

Most akkor együtt vagytok, vagy sem?!

Ha igen, akkor azt fel kell tudnotok vállalni...Nem kell szarakodni...

2010. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van. Beszélek vele és lesz, ami lesz.
2010. dec. 19. 11:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor a legegyszerűbb ha ezt megmondod neki. Bár biztos meglepődik majd h meg van beszélve h még nem jártok, aztán meg le van cseszve hogy miért nem viselkedik úgy mintha járnátok. De majd megtanulja hogy ilyenek a nők :D
2010. dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

xD

Én már csak ilyen vagyok:)

2010. dec. 19. 11:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok,de én sem értelek.

Valamit megbeszéltetek.Megállapodtatok,hogy nem kürtölitek szét.Nyilván egyikőtöknek sem lenne jobb,ha most egyből mutatnátok a külvilág felé,hogy dúl a lamúr,aztán meg később,mikor nem úgy sikerülnének a dolgaitok,rajtatok köszörülnék a nyelvüket.Szerintem valahol Téged is óvni akar ezektől a támadásoktól.

2010. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!