Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyell? Vagy mégis miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell? Vagy mégis miért van ez így?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal távkapcsolatban élek lassan másfél éve, minden hétvégén találkozunk, jól megvagyunk, mondhatni harmónikus a kapcsolatunk. Csak egyetlen bajom van. Sosem mutatott be a barátainak másfél év alatt. Amikor nála vagyok, akkor majdnem mindig náluk vagyunk, szoktunk menni kirándulni, kiruccanni, de a barátait sosem hívja. Ha nálunk, akkor sokszor elmegyünk egy társasággal erre arra. Már felhoztam neki egy párszor ezt a problémát, de azt mondja rá, hogy "csak velem akar lenni, és neki így jó". Nem társasági ember végülis, de ez durva..


Nem azt mondom, hogy minden barátjával legyek puszipajtás, de 1-2 barátját szeretnék megismerni.


Ti mit gondolnátok erre ? Én azt gondolom, hogy nem szerelemből szeret, és igazából elég vagyok neki 1-1 hétvégére, de a barátai előtt "nem fogná a kezem"


18 L


2010. nov. 30. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Eléggé nehéz kérdés,meg összetett,mert nem ismerjük a barátodat.Lehet,hogy tényleg szégyell a barátai előtt!vagy a másik az,hogy egyáltalán nincs barátja!A harmadik az,hogy nagyon féltékeny lehet.Bár ki tudja!Bármi lehet!Az a baj,hogy itt nem lehet egyértelmű következtetést levonni.Hát ugye a távkapcsolat sosem vezet jóra.Vagy legalábbis az esetek nagy százalékában az lesz a vége,hogy az egyik fél túl féltékeny lesz,és majd a másik ezt nem bírja..stb.

Vagy lehet,hogy van egy közeli barátnője,és őt mutatta be a barátainak,te meg ilyen "alkalmanként is jó lesz" csaj vagy neki!

Ne kérdezd tőle többet!Hagyd,hadd csinálja azt,amit akar,hagyj rá mindent!Ne hívd,ne foglalkozz vele egyáltalán!Kíváncsi vagyok,akkor majd hív-e ő?Foglalkozik-e veled?Kellessz-e neki?

2010. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is volt olyan akit csak sexre tartottam, de be nem mutattam volna, mert nem volt szalonképes ...

nem lehet h nálad is ez a gond ?

2010. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 éve vagyok együtt a barátnőmmel távkapcsolatban. Ha bemutatnám havernak, az nem úgy történne, hogy hé, ruccanj már le ide, hogy találkozzatok, hanem ha szimplán összefutunk akkor. Én is inkább vagyok vele kettesben, minthogy egy társaságban szorongjak.

Ugyanígy az ő barátaival. Nem igazán hajt a vágy, hogy megismerjem őket.


Semmi baja a pasidnak, csak más mint te. Zárkózottabb. Olyan, mint én.

2010. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!