Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha részeg vagy? (tovább)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha részeg vagy? (tovább)

Figyelt kérdés

is azokhoz a csajokhoz mész oda akik tényleg tetszenek vagy akkor mindegy egy buliban?

vagy akkor semmi sem tiszta és nem is emlékszel másnap rá?

tehát változik h ki jön be és kit szeretnél meghódnítani ha totál részeg vagy?

köszi


2010. dec. 16. 21:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

egyébként természetes dolog hogy iszik.. de hogy annyit h semmire ne emlékezzen szerintem kiábrándítónak kellene lennie egy "normális" értékrenddel rendelkező lánynak.. persze ez ma már teljesen máshogy van..


így végezetül viszont annyit mondok hogy menj el a buliba és érezd jól magad aztán lesz ami lesz ;Đ


lehet egy másik sráccal fogsz találkozni aki életed hercege lesz :DD:


jóéjt:)

2010. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

köszönöm!:) elmegyek..veszteni nincs mit jobb megtenni mint megbánni,hogy nem :D majd beszámolok!

jóéjt neked is! :)

2010. dec. 16. 22:07
 23/31 anonim ***** válasza:

21:59

Nem tudsz olvasni? Rossz a szövegértési képességed?

Általánosságban beszéltem, de látom, ez sem jött át.

Nézd csak meg még egyszer:


"Ha valaki úgy akar felszedni egy pasit, hogy jól leitatja vagy megvárja, amíg magától iszik annyit."


Ugye mindjárt más?


Ha iszik, elképzelhető, hogy akár egy tanárával is kikezdene, nem éri meg ezt megkockáztatni. Mert eleve kiábrándító, ha egy pasi úgy közeledik, hogy atom részeg, és nem lát semmit.

Józan állapotban tisztázzátok majd ezt, minden estre menj el a buliba, és amikor még szomjas, beszélj vele. Ha utána full részeg lesz, úgysem emlékszik majd rá, hogy beszélt Veled. Ami előny abból a szempontból, hogy ha elutasított, nem fog Rád ferde szemmel nézni emiatt, viszont ha nem utasított el, akkor magabiztosan megkérdezheted újra, normál körülmények között, biztos tudás birtokában lenni azzal, hogy igent mond.

2010. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
hát én még mindig mindenre emlékeztem, és szerencsére nem mentem oda ahhoz aki "tetszett", mer másnap láttam képeken hogy nézett ki valójában :D
2010. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Hi!

Nekem eddig 3 olyan kapcsolatom volt, ami egy buli/iszogatás közben kezdődött.

Az első valóban nagy szerelem volt... öööö izé 2 hétig. Aztán a csaj dobott. Itt nem bántam meg, hogy kezdtem vele, sok tanulságot szűrtem le.:)

2. kapcsolat 3 hónapig tartott, de nagy mamlasz voltam. A buliban ittunk, szép csajnak tűnt:D Aztán másnap józanon már nem volt annyira szép-de csúnya sem volt-, de adtam neki egy esélyt, ímmel-ámmal. Szépen meg is bántam, igazából mindig is dobni akartam, mert soha nem jött be igazán. De nem akartam megbántani. LOL aztán megcsalt külföldön egy másik hapival. szép, szép.

3. most ért véget 2 hete, egyik osztálytársammal, születésnapi bulimban kavartam vele, aztán rá egy héttel később össze is jöttünk. Ő sem volt kifejezetten a "típusom", de mivel nagyon kedves és aranyos volt(annak tűnt:) ) Aztán benne is szépet csalódtam.


Szóval nekem nincsenek jó tapasztalataim ebből:D(amúgy mind a 3 csaj engem támadott le.)

2010. dec. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
attol függ menyire iszod le magad
2010. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nem bírok menni!
2010. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Sok sikert :)
2010. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
nem mentem el :(
2010. dec. 21. 14:51
 30/31 anonim ***** válasza:
Sajnálom .. :S h-h így döntöttél ?
2010. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!