Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább feladtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább feladtam?

Figyelt kérdés
Lassan 30 éves leszek de nem tudok egy nőt felszedni. Mindig sikerül lerázniúk és eddig csak bunkó viselkedés volt velem szemben. Jártam kondí terembe de abbahagytam mert nem fejlődött az izmom sehova tetejébe gerinc ferdülésem is van. Szal maradtam átlagos külsejű. Aki kedves volt csak barátként kezelt. Hogyan tovább merre?
2011. okt. 20. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne discoban, konditeremben, szórakozóhelyen ismerkedj. Na.
2011. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már látom magam jövőjét, ha nem megyek el egy prostihoz én is így fogom végezni, mint te.


21/F

2011. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most garantáltam ezeket a közhelyeket fogják neked beírni a nők:


1. Rossz helyen ismerkedsz.

2. Nem veszed észre a rendes kedves lányokat mert nekd csak a rib@ncok kellenek és csak őket veszed észre.

3. Általánosítasz!

4. Majd eljön az ideje, csak várj türelmesen. Az idő mindent megold. Majd a vonzás törvényével bevonzod az igazit.

2011. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ozsi987 válasza:

Amikor nekem nem volt pasim, akkor folyton diszkóba jártam és ismerkedtem 1000-rel. Aztán az internetem Iwiw-en megismertem a Tökéletes Pasit. Boldogan Élünk...

Ismerj meg minél több embert, annyira amennyire engedi magát!!! Valahol ott lesz az igazi is!! 24/L

2011. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Először is a helyesírásod némi előítéletre ad okot. Szóval ha ennyire nem adsz magadra akkor biztos a külsőd is olyan amilyen.

A lerázniuk rövid "u", a kondi terem rövid "i"-vel írandó!


A kondi termes rész baromság, és nyilván hogy te vagy a nyomi a történetben! 3 hónap edzéssel bármilyen testből atom jó felépítésű csávóvá lehet válni!!! Vagy te azt gondoltad hogyha heti 1x lemész egy hónapig akkor te leszel Swarczi?! Mert ha rendesen edzettél és kajáltál volna akkor nem mondanád ezt!

Hány csajjal próbálkoztál? 3-mal? 6-tal? Szerinted ez elég? Ha a kasztrendszerben 20-ad rangú hímek közé tartozol, akkor neked mondjuk 40-ből 1 a sikerességi rátád, és akkor minimum 40 nőnél kell próbálkoznod (reális tervezéssel válogatva persze) hogy 1-et találj, akinek nem vagy túl snassz!

Nem ismerlek, de gondolom nem vagy egy James Bond féle férfi. Kitartás! Ha azt akarod hogy kétszer olyan sikeres legyél mi a teendő??? Úgyvan! Meg kell dupláznod a kudarcaid számát! Ha ennél többszöröse kéne akkor többszörözni kell! Nem rinyálni hogy nem jön össze!

2011. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor maradok egyedül egy életre. Nem érdekel már.
2011. okt. 20. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó mekkora egy MAKK vagy. Miért kell bántani ? Jól esik még jobban megbántani egy embert ? Nagynak érzed magad tőle ? Elképesztő, hogy hova fajul a világ
2011. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tegnap 22:29


hová fajult..... Jajj szegényke! A rómaiaknál simán kibelezhették volna de a mai egy sokkal csúnyább világ mert szegénykét már az interneten is megbánthatják!


Nem ettől érzem megemet nagynak te nyomi, de az ilyen siránkozós fürdős qurvákkal nem lehet másképp beszélni mert annyira belesüllyedtek már az önsajnálatukba hogy nem is látnak ki belőle!


A csávó egy nudli! Nemhogy megemberelné végre magát és bekeményítene, inkább a csodát várja és siránkozik!

Az "aki hülye haljon meg" és a "béna gyereknek anyja veri a fa..át" jut eszembe!


Annyi atomjó nő van a randivonalon is minden korosztályból és hónapok óta férfi nélkül, ez meg itt sír hogy nincs senkije!


Nesze!:

[link] ------40 éves álomnő, aki 24-nek néz ki!

[link] ------34 éves csaj aki James Bond nője is lehetne ilyen külsővel, és szintén nincs f@szija!

[link] ------42 de nagyon jó teste van!

[link] ------52 de bármikor megdugnám olyan istenien jó testű nő!

[link] ------18 éves meseszép kiscsaj!

[link] ------26 éves 29-45 közötti férfit keres, de ez a csaj, apám.... ez nagyon tuti!!!

[link] ------20 éves szép lány

[link] ------22 éves helyes kis szőke 22-31-ig keres

[link] ------19 éves szexi csaj

[link] ------20 éves szép lány 18-30 ig keres

[link] ------25 éves szép csaj 19-34-ig keres

[link] ------19 éves széplány flörtölgetni akar

[link] ------22 éves gyönyörű nagymellű cica

[link] ------22 éves szépséges szöszke 18-32 ig keres

[link] ------27 éves vadító testű szöszi 25-35 ig keres

[link] ------20 éves édes helyes lány 18-30-ig keres

[link] ------20 éves jótestű széplány 20-28

[link] ------35 éves gyönyörű nő

[link] ------18 Csodás mellű szőke


És még van pár nagyon nagyon jó nő!

Arról nem is beszélve hogy énrám kb 15 nő írt, hogy beszélgetni szeretne!!! A nők írtak!!! Oké hogy közülük csak 3-5 felelt meg a válogatósságomnak, de én még akkor egy másodpercnyit nem csajoztam, csak leveleket bontogattam!


Ne mondja már ez a tejbetök, hogy ne tudna fölszedni egy nőt!!!!!

2011. okt. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:45


jó, de ha ő is csak 165cm magas, vékony és ronda arcra is, akkor ne várd már, hogy akármelyik csaj ráírjon, mert nem fognak, én is fent vagyok badoo-n, de még senki sem írt rám, még a csúnyább lányok közül sme


és miért?


megtudják, hogy 165cm magas vagyok és már nem is érdeklem őket, ennyi elég is

2011. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 16:53


Hazudj 170-et- az nem szembetűnő. Rondasággal nem lehet sokat kezdeni de az élet nem igazságos! Ez van. Viszont ronda csávónak is lehet jó nője! Ott van pl Béres Alexandra. A férje egy kis köpcös kopaszodó átlagember volt. Most nem tudom hogy néz ki, de semmi sem lehetetlen, viszont rinyálásból nem lehet sikert elérni! Ahhoz munka kell!!!!

2011. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!