Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladtam! Ennyi volt, nem bírom már tovább. gyenge vagyok?

Figyelt kérdés

a lány akit legjobban szeretek már elvileg utál.

kb. 5 hónapja (8 hónapja ismerjük egymást) próbálom visszacsábítani magamhoz de nem megy, pedig mindent bevetettem!

elvileg szeretett de mikor kiderült hány éves vagyok azóta elküld!! (ez volt 5 hónapja)

mert hogy szülei nem tudnák elfogadni, hogy hány éves vagyok, és mert barátnői/haverjai nem csípik a pofám (nem épp egy modellfiú benyomását keltem)!!

én mondtam, hogy tartson ki, én mellette leszek, bármiben, és megoldjuk, de ő egyre szemetebb lett velem összejött mással (aki korban/kinézetben nagyon jó szülei, ismerősei számára), és most már egyenesen bánt, sőt, olyanokat mond, amik nagyon szíven ütnek.

próbálom megoldani, haverom is beszélt már a fejével, azt mondja, hogy már utál.

próbáltam megérttetni vele, próbáltam bizonyítani nagyon sok módon, hogy nem lesz gond.

de nem, mert mit fognak gondolni ezek, mit fognak gondolni azok, úgysem fogadnák el szülei, meg senki sem.

soha nem szerettem még ennyire senkit de már összezuhantam mert el sem olvassa amit írok kitörli szó nélkül.

ha hívom nem veszi fel, ha esetleg meglátom utcán fel sem ismer.

és egyre több fájdalmat okoz, hiába próbálom megérttetni vele.

5 hónapja ez megy, és most már kezdem elveszíteni a legapróbb reményt is.

már nem tudok mit írni mit tenni.

mit tennétek a helyemben?

ha már szóba sem állna veletek?

én már nem is tudom hogy ez az a lány-e akit megszerettem mert nnyi fájdalmat okozott és sosem kért érte bocsánatot..

nem hat rá vagyis nem mutatja hogy hatna rá kedvesség ajándék ész érv vagy szenvedélyes kinyilatkoztatás.

mostanában ráadásként én is nagyon elvesztem a türelmem és odamondogatok neki.

van ebből kiút?

van erre megoldás a felejtésen és feladáson kívül??


2010. febr. 27. 20:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Amúgy...hány éves is vagy? :D
2010. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Hm ez engem is érdekelne:D

Te hány éves vagy?

A csaj hány éves?

:)

2010. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

ja kimaradt. hogy már nem bízik bennem azt mondja...

egyébként én 25 a lány 15.

2010. febr. 27. 20:49
 4/31 anonim ***** válasza:
Felejts el! Szállj le róla, kezdj magadhoz való korú lánnyal.
2010. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
de azt mondta hogy soha nem érezte magát ennyire jól még fiúval mint velem
2010. febr. 27. 20:52
 6/31 anonim ***** válasza:

Hát sajnos más megoldás nincs... Elkell felejtened!

Olyan sok lány van a világon, találsz majd mást aki megbecsül téged.

Amugy talán idősebb lányokkal kellene foglalkoznod!

Mit vártál tőle? Komolyabb felfogást? Hiszon ő még kis lány...

20/L

2010. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Egy ilyen gyerekkel sajnos nem lehet megbeszélni értelmesen a dolgokat, főleg a mai világban, ahol csak a divat után megy (jöjjön be a fiú a haveroknak <- kb ez a színvonal itt is). Én a helyedben feladnám, már csak a lány gondolkodása miatt is. Ezer jobb akad nála! És sajnálom, de szerintem sose szeretett igazán, csak most ismerkedik a pasizás világával, és te már ki vagy pipálva..
2010. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

de annyira különleges lány volt (volt mert már magam sem tudom hogy ő-e az, aki most).

az a gond, hogy legutóbbi mailben megmondtam a magamét neki, hogy ha nem hajlandó picit sem változtatni az elképzelésein és értékelni, hogy mennyit jelent, akkor lehet nem kellene többet beszélnünk...

2010. febr. 27. 21:00
 9/31 anonim ***** válasza:

Menj bulizni...

Ismerkedj..

Majd elfelejted.

Vagy hivj fel engem:D

2010. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

21:18

ha kellően hamvaspopsijú, pirulós 13 éves fiúka vagy akkor csócsálnám fütyikéd - na jó, nem viccelgetek.

2010. febr. 27. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!