Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha részeg vagy? (tovább)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha részeg vagy? (tovább)

Figyelt kérdés

is azokhoz a csajokhoz mész oda akik tényleg tetszenek vagy akkor mindegy egy buliban?

vagy akkor semmi sem tiszta és nem is emlékszel másnap rá?

tehát változik h ki jön be és kit szeretnél meghódnítani ha totál részeg vagy?

köszi


2010. dec. 16. 21:25
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
és ha bejövök neki de annyit iszik h semmire nem fog emlékezni másnap?..vagy ha tényleg bejövök neki akkor tuti nem felejti el bármennyit iszik?
2010. dec. 16. 21:46
 12/31 anonim ***** válasza:
én meg elmennék a helyedben, lehet hogy te is tetszel neki és pont egy ilyen lazább helyzet hozza ki belőle, hogy elmondja, ha meg nagyon részeg lenne, nem kell annyira komolyan venni, másnap még mindig rá lehet kérdezni. Arra már jó az egész, ha elmész, hogy legalább lesz miről dumálni.
2010. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
elmegyek csak attól tartok h történik bármi pl. elvagyunk táncolunk dumálgatunk..és másnap felkel és nem is fogja tudni h megtörtént..mert az szarul esne..
2010. dec. 16. 21:49
 14/31 anonim ***** válasza:

egyetértek a 21:47 -es válasszal és veled is..

ha nem emlékezne semmire, ennek megkell maradnia ha komoly :)

2010. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
megtörtént alatt mire gondolsz ?
2010. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
nem fog emlékezni arra hogy dumáltunk..táncoltunk..ott voltam ezt értem megtörtént alatt.
2010. dec. 16. 21:53
 17/31 anonim ***** válasza:

Utolsó:

"elvagyunk táncolunk dumálgatunk..és másnap felkel és nem is fogja tudni h megtörtént." A dumálgatás és a táncolás.

Nem szex, micsoda perverz fantázia... Vagy az enyém az? XD


Amúgy meg ha már idejöttem kötözködni, válaszolok is. :)

Szóval, szerintem az szánalmas, ha valaki úgy akar felszedni egy pasit, hogy jól leitatja (vagy megvárja, amíg magától iszik annyit), és rámászik.

Másnap elképzelhető, hogy a srácban majd egy világ dől össze, ha megtudja, hogy Veled csókolózott, persze az is lehet, hogy örülni fog neki.

Egy ilyen esetet mindig józan állapotban kell végrehajtani, mert lehet, nagy csalódás lesz a vége.

2010. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

jah értem :D hát figy.. nincs benne semmi..


Nem veszítesz vele ez a lényeg.. te mindenképpen csak nyerhetsz.. megtudod h van-e esélyed vagy sem..


persze a 2. az rosszul esik de.. legalább megtudtad.

2010. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
21:57 kvára nem mondott olyat hogy leakarja itatni ..
2010. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
nem nyomulnék rá..csak tudni szeretném én bejövök e neki ha nem akkor túlteszem rajta magam..ő iszik magától mivel szülinapja van..én örülnék a legjobban ha józan maradna:D
2010. dec. 16. 22:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!