Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha részeg vagy? (tovább)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha részeg vagy? (tovább)

Figyelt kérdés

is azokhoz a csajokhoz mész oda akik tényleg tetszenek vagy akkor mindegy egy buliban?

vagy akkor semmi sem tiszta és nem is emlékszel másnap rá?

tehát változik h ki jön be és kit szeretnél meghódnítani ha totál részeg vagy?

köszi


2010. dec. 16. 21:25
1 2 3 4
 1/31 Peston ***** válasza:
Emberfüggő. Van, aki akkor is magánál van annyira, hogy válogasson, és van, aki bioszexel (fűvel-fával). Ez utóbbira hallottam már példát, csóka mesélte, hogy részegen felszedett egy csajt, és ahj, milyen dögös bula, másnap nézi közösségi oldalon: Úristen, sajna nem ittam eleget ahhoz, hogy elfelejtsem a nevét... szóval vigyázni kell, meg nem is: ha vigyázol az ilyenekkel, a veszélyesen csúnya lányok végleg hoppon maradnak.
2010. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Moszuke ***** válasza:

még sosem voltam olyan részeg, hogy kiessenek az emlékek.

és nem megyek oda minden szardarabhoz csak ahhoz aki amúgy is tetszene.

2010. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
nem a szex miatt érdekel hanem mert megyek egy buliba kedden és ott lesz a srác aki tetszik és szülinapja lesz ezért tuti részeg lesz és emiatt vagyok kíváncsi rá :)
2010. dec. 16. 21:31
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
szia, én lány vagyok és amikor ittam, mindig mindenkit szépnek, jóképűnek meg kedvesnek láttam, akkora mellényúlások voltak. Az ital fogyasztásával arányosan romlott a látásom is, mert sokmindent nem vettem észre. Volt, hogy mentem másnap a megbeszélt randira és nem ismertem meg a srácot és elsétáltam mellette, mert a fejemben teljesen más volt. Magamban még meg is jegyeztem, hogy milyen ronda állat :)
2010. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
azt hiszem akkor inkább el se megyek... köszönöm
2010. dec. 16. 21:36
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

minél többet iszok annál csúnyább csajok tetszenek meg.

és volt hogy másnap reggel nagyot néztem.


de az biztos hogy a kevésbé szép csajok sokkal kedvesebbek, odaadóbbak.


és már rájöttem hogy nem a szépet kell megfognom hanem a kedveset,rendeset..

2010. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
szerintem egy szülinapi buli nagyon nem függ össze egy (szórakozóhelyen) tartott bulival.. szval szerintem ha ott vmennyire is ismeritek egymást akkor ha odamegy hozzád akkor az már komolyan gondolja és csak a gátlások levetkőzése miatt fog oda menni... (persze nem ismerem a tényeket meg a szereplőket lehet benne más is de alapvetően.. ez normális)
2010. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
de szórakozóhelyen lesz a bulija...
2010. dec. 16. 21:38
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

2.!!!


attól nem szardarab hogy nekes nem az eseted.

lehet hogy rólad is van aki így vélekedik.


és ezzel másokat megbánthatsz.

ne tedd.

2010. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Ha a srác hívott meg.. akkor menj el bátran.


És érezd jól magad.. légy a fiú közelében ha nem közeledik akkor egyértelmű.. ha pedig igen, akkor meg ne engedj neki többet mint egy barátnak táncoljatok stb..


és másnap kifog derülni h csak a pia beszélt belőle vagy tényleg akar valamit ;)

2010. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!