Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket ez mennyire lombozna le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez mennyire lombozna le?

Figyelt kérdés

Nos, nem kérek oltást, kicsit kínos nekem ez a szituáció.

Van egy fiú, akivel 2 hónapja járunk, és az első randink óta folyamatosan szellent előttem. Bemutatott már otthon a szüleinek, aludtam nála, voltunk pár napot egy huzamba együtt, és nekem nagyon kínos h ilyen rövid idő alatt, míg együtt vagyunk, ennyire elengedi magát előttem. Nekem kínos, egy nap kb 6-7szer jár "kakilni", aztán végzett, elkezd megint enni, és folyamatosan pukizik előttem. Eszik-pukizik-kakil, majd kezdődik előről :D Nincs ezzel gond, mert természetes dolog, dehát első randink óta ez van, és mivel friss kapcsolat számomra kiábrándító h folyton ez megy. Én tudom magam tartani, nem hallott még nagyvécézni, se szellenteni, ezért elvárnám h ő se tegye ezt előttem. Egyszer feküdtem le vele, de valahogy már ezek után a szexet se kívánom, mert mindig az villan be előttem h csak eszik, sz.arik meg fingik :D tényleg nem túlzok, ne nézzetek le ezért, de gondolom a fiuknak is kicsit kiábrándító lenne, ha egy számukra szép, szexis csaj első randin elkezdene bombázni, és azóta minden találkozásnál eleresztené magát.......

Nekem meg az a fura, h vonzódtam hozzá, ilyenkor jönne h elkezdek beleszeretni, de ez a dolog eléggé kiábrándít.


24/L


2010. dec. 12. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. Engem is zavarna. Ha már együtt él két ember, vagy nagyon sok időt tölt együtt, akkor azt mondom persze, mert mikor fingjon? De nem hinném, hogy egy két hónapos kapcsolatba már ezt kéne csinálni.
2010. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de azt nem értem, hogyha tudja hogy szellentős, akkor minek eszik annyit, míg vele vagyok? állja meg akkor, és úgy nem kellesz pukiznia, de nagyon gáz számomra. Ilyenkor van az h 2 embernek meg kell szeretnie egymást, de így nehézkes. Pedig a kapcsolattal amúgy semmi probléma nincs, kivéve ezt..... :S
2010. dec. 12. 21:53
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
zabál, fingik, sz*rik - tömény romantika
2010. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le s gondold át mit akarsz ettől a pasitól s a kapcsolattól. Azután pedig határozd is el magad. Végül ülj le a delikvens pasival s beszéljétek meg, hogy ez számodra eléggé kínos s ha lehet kicsit moderálja magát.

Ha pedig az indokra kíváncsi egyszerűen mond azt neki, hogy még nem tudtad, hogy közöld vele, hogy ne bántsd meg.

Röviden ezt tudom neked tanácsolni, mint pasi. remélem sikerül megoldanod ezt a szitut.


21/F

2010. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
..... :S akkor nem velem van a baj, hogy ez engem zavar?
2010. dec. 12. 21:56
 6/22 A kérdező kommentje:
ez a baj, hogy kínos lenne felhoznom ezt. Mégis mit mondjak? Ezután feszélyezve érezné magát előttem.....
2010. dec. 12. 21:58
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is a legjobb lenne ha megbeszélnéd vele, valószínűleg bocsánatot kérne, h nem vette észre hogy ez zavar téged. Lehet csak megszokta egy korábbi kapcsolatában és nem is veszi észre magát.
2010. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
illedelmes fiú meg minden, csak furán érezném magam ha elkezdenék neki erről beszélni :S amúgy mikor pukizik, belő egy "bocsi"-t, vagy "elnézést" , én meg kínomba azt se tudom merre nézzek......
2010. dec. 12. 22:11
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

kib.ttul nem értelek meg. A szád neked minek van? Ezt ne ide írd, hanem mondd meg neki. Vagyis már rég eskéstél. Hogy a fenébe akarod a kapcsolataidat jobbá tenni, ha nem nyitod ki a szád és nem mondnod el neki, hogy mi nem jó? Mit kellene változtatni, mit ne csinálhon stb.


Ideje ennyi évesen már komolyabban gondolkodni. Ha nem szólsz, akkor viszont viseld el. Jah' hát ha nem megy kérem, akkor lehet szakítani.


Vagy megmondod neki, hogy téged ez zavar, figyeljen erre oda. Nem nagy kérés szerintem, ezen nagyon könynen lehet változtatni. 24f

2010. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kemény amit most mondok, de én a helyedben simán otthagynám. Már rég kitettem volna.
2010. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!