Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket ez mennyire lombozna le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez mennyire lombozna le?

Figyelt kérdés

Nos, nem kérek oltást, kicsit kínos nekem ez a szituáció.

Van egy fiú, akivel 2 hónapja járunk, és az első randink óta folyamatosan szellent előttem. Bemutatott már otthon a szüleinek, aludtam nála, voltunk pár napot egy huzamba együtt, és nekem nagyon kínos h ilyen rövid idő alatt, míg együtt vagyunk, ennyire elengedi magát előttem. Nekem kínos, egy nap kb 6-7szer jár "kakilni", aztán végzett, elkezd megint enni, és folyamatosan pukizik előttem. Eszik-pukizik-kakil, majd kezdődik előről :D Nincs ezzel gond, mert természetes dolog, dehát első randink óta ez van, és mivel friss kapcsolat számomra kiábrándító h folyton ez megy. Én tudom magam tartani, nem hallott még nagyvécézni, se szellenteni, ezért elvárnám h ő se tegye ezt előttem. Egyszer feküdtem le vele, de valahogy már ezek után a szexet se kívánom, mert mindig az villan be előttem h csak eszik, sz.arik meg fingik :D tényleg nem túlzok, ne nézzetek le ezért, de gondolom a fiuknak is kicsit kiábrándító lenne, ha egy számukra szép, szexis csaj első randin elkezdene bombázni, és azóta minden találkozásnál eleresztené magát.......

Nekem meg az a fura, h vonzódtam hozzá, ilyenkor jönne h elkezdek beleszeretni, de ez a dolog eléggé kiábrándít.


24/L


2010. dec. 12. 21:45
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

nagyon kedves fiú, de amennyire régebben vonzott, most emiatt annyira taszít ..... és oké, megmondanám neki h ez zavar, ha tényleg több hónapos kapcsolat lenne ez, viszont még nagyon friss, és furcsa lenne felhozni, hogy "neharagudj, de nagyon zavar h előttem szellentesz"

Egyébként napjában vagy hatszor kakil, reggel-este kimegy a wcbe pisilni, és közbe jó nagyokat f.ingik...... fura, mert én sem vagyok igénytelen, gondolhatná h ezek a dolgok nem helyénvalóak ..... ha meg véletlenül jön ki neki, akkor basszus ne egyen annyit míg velem van :S de elég durva h simán megeszik egy 8 óra alatt míg együtt vagyunk 3 tányér levest, 5 szelet húst, pizzát meg stb, és folyamatosan wcre jár és csak hallom hogy ...... tudjátok :S én ha tudom h talizok vele, direkt picit kevesebbet eszek, h ne legyen később probléma ebből nekem.

2010. dec. 12. 22:24
 12/22 A kérdező kommentje:
vagy hogy például kakil, és aztán odajön mellém az ágyba, és akarná h legyen szex...... oké, tiszta meg ápolt, de valahogy nincs kedvem utána hozzá..... és nem ezzel van a baj h nem merem neki elmondani változtasson, csak az zavar h alig ismerjük egymást, és úgy hozom én ezt fel.......
2010. dec. 12. 22:26
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ha tényleg ennyire zavar a dolog akkor vagy beszélsz vele vagy véget vetsz a kapcsolatnak, sztem egyértelmű h melyik a kellemetlenebb. Sztem adj neki egy esélyt h változtatni tudjon.
2010. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
a srác olyan lehet mint shrek...
2010. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek... engem is kiábrándítana. Oké, hogy haverok előtt meg minden... Lányokkal mi is van, hogy büfizünk :D De azért nem fingunk egymás orra alá, az tényleg guszustalan picit, főleg, hogy elvileg le akar(na) nyűgözni, a szerelme vagy. :D Aki bejön, tetszik az előtt én se állok neki böffögni:'D

18L

2010. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
ő szeret engem azt mondja, én is kedvelem, mert ritka rendes fiú, de cinkes hogy áll fel az ágyból és az orrom alá fingik egy nagyot :S:D meg hogy elmegy kis wczni, és közbe fi.ngik..... könyörgöm akkor ne egyen ennyit ....... csak tényleg necces ezt felhozni neki .......... ha magától nem jön rá hogy ez "gáz" .... :S:D:D:D:D
2010. dec. 13. 15:14
 17/22 anonim ***** válasza:
Szarj az egészre. :)
2010. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D
2010. dec. 14. 19:06
 19/22 anonim ***** válasza:
vidd el az urológiára,ez nem állapot h valaki ennyit szellent,itt valami bélproblémák vannak!!!
2010. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát ez kur.a jóXD Röhögök itt rajtaXD Amúgy nem értem, egy illedelmes srác nem csinál ilyet szóval rá biztosan nem lehet azt mondani, hogy illemtudó. Menekülj még mielőtt eltűnsz mint Petőfi a ködben!;)
2010. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!