Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kell senkinek sem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell senkinek sem a normális, rendes fiúk?

Figyelt kérdés

Én pontosan ilyen vagyok, és nem vagyok annyira bulizós fajta, de visszahúzódó sem, átlagosan nézem ki, de nem értem hogy miért nem jön össze nekem sohasem hogy legyen egy normális, kedves, hűséges, aranyos, barátnőm!:S Túl sokat kérek??

16/F


2010. dec. 10. 20:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:27


Teljesen igazad van, és ahogy a leírtakból következtetek milyen lehetsz én járnék veled :)

15/F

2010. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Az igazi okot még senki sem írta.

Tudod, az a helyzet, hogy egy lány, mielőtt a sorsát valamilyen szinten hozzádkötné, ösztönösen szeretne meggyőződni róla, hogy erre alkalmas vagy. Mármint képes vagy őt ellátni, amíg ő nagy hassal vagy egy pici gyerekkel pihen valahol, és meg is véded oroszlántól, farkastól, a szomszéd részeg baromtól - és elmész helyette SIKERESEN megharcolni az adóhivatal ügyintézőivel is.

Momármost: erre egy félénk, gyenge, fiatal és nyeretlen fiúnak kevés az esélye.

Tehát a lányok a bátor, önbizalomal teli és vállalkozó fiúkat keresik, akik be is mutatják, hogy képesek kockáztatni.

Na, ezek a "rosszfiúk".

2010. dec. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Egy darabig igaz az előző okfejtése, de ez pont arra vezet, h a jól kinéző férfiak a nyerők.
2010. dec. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:32 vagyok... megint :D egyetértek a 03:** nemtudom már hányadik percben írt hozzászólóval =) a lányok többsége tényleg azokat szereti de vannak kivételek :) Amúgy ha gondolod írj privit meg msn címet:P
2010. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

norbinator2029@hotmail.com

tessék! :D

2010. dec. 11. 12:03
 36/37 anonim ***** válasza:

07:55

na de azért ne tagadjuk le, h elsőre mindenki külső alapján választ ... ezt kár így-úgy magyarázgatni, ha először látjátok meg egymást, akkor nyilván vannak olyan dolgok, amelyeken mindkét félnek megakad a szeme, mert valamiért vonzó a másikban


aztán utána jöhetnek persze belső értékek, na de kell egy kiinduló pont, és ugyan melyik lánynak ne lenne fontos, hogy a barátja "jósrác" legyen? ugyan ....

2010. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Én pon olyan helyzetben voltam egyszer, hogy egy menő srác szedett fel. Persze, hogy észre vesszük a külsőt, de istenem, nem ez a fontos, ha meg igen, akkor valószínűleg egy öntelt alak vagy. Nem azt mondom, én sem tudom 100%-ban kizárni a külsőt, de ha valakivel jót beszélgetek, megnevettet, kit érdekel? Amúgy szerintem általánosságban igaz, hogy a jó pasik túl sok időt töltenek magukkal :P 15/L vagyok még mindig (22:40 köszi :D)
2010. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!