Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem mesél rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem mesél rólam senkinek. Ez normális?

Figyelt kérdés

Fél éve járunk, szerintem jól megvagyunk, ketten mindig jól ki szoktunk jönni, minden oké. Azt furcsállom, hogy míg én barátoknak/barátnőknek ha szóba kerül szoktam róla mesélni, hogy mi van velünk, történt-e valami, vagy csak amúgy mesélek róla, mert olyan büszke vagyok rá, hogy ő a barátom.

Ellenben - mint így rájöttem - ő semmit sem mesél rólam, bemutat ismerőseinek, edzőtársainak, család stb., de körülbelül ennyi. Egyszer úgy estek nekem a barátai, hogy na most kifaggatnak, mert semmit sem tudnak rólam, hogy csak így néztem, hogy hogy lehetséges, hisz tök gyakran összejárnak sörözni, meg ilyesmi. És mondták, hogy akármit kérdeznek, körülbelül három szóban válaszol, hogy jól megvagyunk és kész. Többire vállat vonogat. Ha randin vagyunk, és hívják, és mondjuk el akarják hívni valahova, mondja, hogy most nem ér rá, gondolom megkérdezik miért, erre is csak annyit mond, hogy most dolga van. Meg ilyenek.

Nem tudom, nem az a bőbeszédű típus, na de hogy semmit se meséljen rólam senkinek? Ciki vagyok neki? Vagy ez miért lehet? Nem viselkedek hülyén, nem nézek ki rosszul, nem vagyok "ciki barátnő" szerintem... :S Vagy ez normális?

20L (24F)


2011. júl. 25. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Te is az a típus vagy, akinek ha nincs problémája, csinál magának. Nem, nem szégyell téged, és szeret is (ha egyébként más jel nincs arra, hogy nem így van), csak nem szeret a magánügyeiről beszélni. Vannak ezzel még így páran...
2011. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is ilyen, nem beszél semmit a barátnőjéről....
2011. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én csak egy pasit ismertem akinek "ÁLLÍTÓLAG" volt barátnője, és soha nem beszélt róla, de azt úgy képzeld hogy semmit, csak az a két emberke tudta, aki nekem mondta, de nem hiszem, hogy volt valakije, csak azért találta ki két "kedves" ismerős, hogy leszálljak róla.

Azért a te esetedbe legalább tudnak rólad, amúgy meg, ha nem kotyogja el a ti dolgaitokat azzal semmi gond, téged nem titkol, vagy ilyenek, ha letagadna, vagy nem tudnának a létezésedről a haverjai, barátai, a környezetében lévő emberkék, na akkor kéne elkezdened aggódni.

2011. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy akar melletted csajozni!
2011. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Erre énis kiváncsi vagyok, nálam a barátom még a szüleinek sem mesél.Ismerem öket ,de tudom hogy nem mesél nekik rólam, de persze ő felvan háborodva ha én nem beszélek róla.
2011. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!