Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kell senkinek sem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell senkinek sem a normális, rendes fiúk?

Figyelt kérdés

Én pontosan ilyen vagyok, és nem vagyok annyira bulizós fajta, de visszahúzódó sem, átlagosan nézem ki, de nem értem hogy miért nem jön össze nekem sohasem hogy legyen egy normális, kedves, hűséges, aranyos, barátnőm!:S Túl sokat kérek??

16/F


2010. dec. 10. 20:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
77%
Mert még csak 16 éves vagy, azért.
2010. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha helyes vagy és mondjuk jó stílusod van akkor tuti összefog jönni valamikor. Próbálkozz nyugodtan szerintem bajod nem lesz tőle
2010. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
73%

sajnos igen

és azért nem mert a jó fiúkat unalmasnak tartják a csajok, tudod kell nekik a kihívás, legyél egy kicsit szemtelen de sose bunkó, és egy kis határozottság sem árt no meg igényesség :)

2010. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod én meg pont fordítva vagyok:) Mármint hogy lány vagyok ... olyan mint te... de akivel öszejönnék annak nem kellek...akik meg velem jönnének össze azok nekem nem kellenek:D ördögi kör:S Amúgy kitartás egyszer megtalálod az igazit csak legyél türelmes =) (pont én beszélekxD) ... Sok Sikert =)
2010. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
hát ezzel nekem is problémáim vannak :S
2010. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
70%
azért mondd el kicsit, mégis milyen egy normális fiú ???
2010. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
63%
De nyugodtan elhitetheted a csajokkal, hogy reggel nyolckor másztál be a kapun mert egész éjjel buliztál és úgy bebasztál, hogy aznap sajnos nem tudsz elmenni a randira. És akkor máris nősz a szemükben. De akkor a következő randin nagyon el kell kápráztatnod, hogy megbocsátsa a randi lemondást...
2010. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert a korodbelieknek az idősebbek fiúk tetszenek
2010. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

ha valaki van még olyan helyzetbe mint én, akkor nincs kedvük esetleg msn vagy hasonló? :D

hátha lesz belőle valami, nincs vesztenivaló :)

2010. dec. 10. 20:39
 10/37 anonim ***** válasza:
73%
...Nem tom h van ez de valahogy engem sem érdekeltek soha sem a rendes normális fiúk...izgalmasabb egy olyan akivel mindig történik valami vagy esetleg csinál valamit...de biztos vannak olyan lányok akiknek az ilyen tipusu fiuk jönnek be...szal szerintem csak várnod kell....
2010. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!