Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kell senkinek sem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell senkinek sem a normális, rendes fiúk?

Figyelt kérdés

Én pontosan ilyen vagyok, és nem vagyok annyira bulizós fajta, de visszahúzódó sem, átlagosan nézem ki, de nem értem hogy miért nem jön össze nekem sohasem hogy legyen egy normális, kedves, hűséges, aranyos, barátnőm!:S Túl sokat kérek??

16/F


2010. dec. 10. 20:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
49%
Ha jóképű vagy, lesz barátnőd. Ennyi.
2010. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
én dettó pontosan ugyanilyen helyzetben vagyok mint te és énse értem hogymiért nem jön össze ezek szerint túl sokat akarunk azzal hogy legyen 1 kedves barátnőnk
2010. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

csak tudnám ki tehet erről!

valószínűleg a rohadt média, feltételezem!

2010. dec. 10. 20:54
 14/37 anonim ***** válasza:
20:46-osnak igaza van. A nőknek csak a külső számít, az nem érdekel senkit h rendes fiú vagy.
2010. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
nem a rohadt média tehet róla, csak tudod a vonzódás az nem ilyen racionális okok szerint alakul ki; pl. hogy ha valaki "normális, rendes fiú" akkor automatikusan jár neki egy csinos, aranyos barátnő... szép lenne de köze nincs a valósághoz
2010. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

válasz megírásának időpontja: ma 20:32


Te is így vagy? Kurwa egy világ...

Hány éves vagy? :D

2010. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

milyen média ???


ha nem találsz csajszit, feltehetően leginkább te tehetsz róla ... de kb mégis tehát milyen egy rendes fiú manapság ???

2010. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
az k_rva egy világ én is így vagyok én 16
2010. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőkhöz, csak én lány vagyok. Nem azt mondom, hogy feltétlen pasihajszában élek, hanem hogy a "menő" (de utálom ezt a szót...) fiúnak csak a menő lányok kellenek (hogy még menőbbek legyenek) a rlbanc típusok (hogy addig az 1 hónapig amig járnak mindent megkapjanak, amit lehet) vagy az olyanok, akik teljesen semlegesek hozzájuk, nem mutatnak érdeklődést (hogy legyen dicsekedni azzal, hogy "na, nekem sikerült megszerezni") A nem menő srácok nagy része menő akar lenni, a maradék nagyon kevés aki meg van elégedve a "nem menő" posztjával, azokkal lehet normálisan beszélgetni, barátkozni, ők meg sokszor nem túl nyíltak, szégyenlősek, határozatlanok, és nincs magabiztosságuk sem. Szerintem ez ugyanígy lányokra is igaz. 15/L
2010. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Igenis kellenek, csak talán még nem ebben a korban. Eljön még a te időd is. 21F
2010. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!