Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt már olyan érzése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már olyan érzése amit jó volt hogy érzett, de soha senkinek sem mondta el? pl:szerelmes egy nagyon tiltott emberbe? Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt ilyen érzésem. Sajnos gyakran van úgy, hogy a tiltott személy kell... pedig nem tiltottból is van jópár.:D
2009. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
iGEN NÁLLAM IS MONDJUK PONT ÍGY VAN MOST, HOGY BEleszerettem egy tiltott emberbe, akibe nem lett vona szabad, így most picit szenvedek mert nemmerem neki elmondani...
2009. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ilyen mindenkinél van,hogy vanank érzések amiket jobb ha nem tud senki,föleg ha tiltott személyröl van szó.szerintm nincs olyan ember,aki ne szerett volna bele valakibe akibe nem szabad,vagy legalábbis érzelmeket táplált volna.
2009. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
érzelmeket ne táplált volna. bocs.. kimaradt.
2009. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én most ebbe a cipőbe járok...jó érzés játszani a tűzzel csak nemtudom mikor éget meg..:S:)
2009. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most pont 1 tiltott emberbe vagyok szerelmes. Sajnos nős a férfi, úgyh le kell mondanom róla. Csak nehéz, mert már mondtam neki, h ne beszéljünk többet stb., de ő mindig hív, keres. Így nehéz elfelejteni, h mindig keres. De majd csak sikerül, remélem, mert a családját nem akarom tönkre tenni és nem is fogom. Nem tud erről senki csak Ő+én. Szerintem mindenkinek van ilyen az életében, h olyanba lesz szerelmes, akibe nem lehetne és amit nem mondott el senkinek.

2009. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi ezek megnyugtattak:)
2009. máj. 3. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
hát megnyugodhatsz nem vagy egyedül ezzel a dologgal.mindenkinek vannak ilyen kis dolgai,csak uyge mindenki titkolja,éppe zért mindenki mikore gy iylen kelepcébe kerül,azt hiszi csak neki vannak ilyen gondjai.
2009. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen épp most!
2010. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!