Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha újraszülethetnétek, megvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újraszülethetnétek, megváltoztatnátok a nemeteket? Szerintetek könnyebb a másik nem élete?

Figyelt kérdés

Fiuk, szívesebben lennetek lányok, vagy forditva? Miert es miért nem? :)


Mit gondoltok az ellenkező nemről(ilyen szempontból)?


2010. dec. 6. 21:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem bizonyos értelemben könnyebb a nők élete, de semmi pénzért nem születnék újra nőnek.


A bizonyos értelemben-t pedig úgy értem, hogy egy nő dönthet úgy, hogy nem dolgozik a pénzéért, hanem talál egy megfelelő férfit, akin majd élősködik. Férfiaknak kevesebb esélyük van ilyen nőt találni.

2010. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

ma 21:45


Csak egy nő sohasem teszi fel a kezét, mintha stoppolna, hanem ehelyett ebből a primitív kérdésből bonyolult problémahalmazt csinál, amit utána nem tud megoldani :)))

2010. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ó, nem, dehogy! Én imádom, hogy nő vagyok! Hogy könnyebb-e a pasik élete...nem tudom. De örülök, hogy nő vagyok.
2010. dec. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Jobb FÉRFINAK lenni, mert az önkielégítés az isteni érzés férfiként :D. De a kérdés hogy melyik nem élete a könyebb. Egyértelmű, hogy a NŐKé. A nőknek minden "magától" jön. A kapcsolat kialakulásakor nem nekik kell kezdeményezni, ha nem sikerül munkát találnia suli után, nem gond, kifog egy pénzes pasit aki eltartja stb...egyértelmű a nőknek könyebb.

Viszont a szülés a nők dolga, és állítólag az mondjuk fájdalmas.

Most eszembe jutott a micsoda nő ez a férfi film betétdala :D. "Férfi szemmel fárasztó lehet a "nehéz" :D női sors..." ugyanmár... ezen mindig nevetek. Méghogy nehéz :D

2010. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Na ezert kellene csak 1x mindenkinek kipróbálni a masik nem eletet! :D Tényleg, miután a kedves ferfi válaszolók túl lennének egy szülésen, vagy netan azt varnak, hogy kerüljön egy pasi(nemhogy meg pénzes is...). Szooval...:D Azert ne gondoljatok, hogy a "nehéz" szó a dalszövegben feltétlenül idézőjeles...
2010. dec. 7. 20:19
 16/22 A kérdező kommentje:
Igaz, nem lennek férfi sem, mar csak az egyértelmű teny miatt, hogy a fiuk milyen későn érnek.Es a fiuk többször leégetik magukat, na meg több balhéba is keverednek...
2010. dec. 7. 20:22
 17/22 anonim ***** válasza:

"a fiuk milyen későn érnek"


ez tény, a férfiak csak lassan válnak fantáziátlan munkagépekké a nők (anya, feleség, anyós) hatása alatt, míg a nők eleve annak indulnak :))))


"Tényleg, miután a kedves ferfi válaszolók túl lennének egy szülésen"


Egy állatharapás vagy egy lőtt seb ugyanannyira fáj, mint a szülés. A klasszikus társadalomban, ahol a férfi vadász vagy harcos volt, még arra sem hivatkozhattak a nők, hogy fájdalmas nekik a szülés (különben a hagyományos társadalomban a nők annyira edzettek, hogy nincs hosszas vajúdás, a gyerek elég könnyen csak úgy kipottyan) :)))

2010. dec. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Jajj én semmi pénzért nem lennék lány! És nem a szülés miatt azt bevállalnám hanem inkább a mentalitás miatt! Mindent túlbonyolítani és bizonytalankodni :D Meg sztem egy fiú sokkal szabadabban csinálhat dolgokat nem nézik kurwának stb. Nem is tudom úgy az egész én szeretek fiú lenni :P

17/F

2010. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
egyetértek én is Maradnék Férfi:) Férfiként sokkal több lehetőségünk van az életbe... ha nőzni akarunk hát megtesszük és nem csökkenünk mások szemében. számomra a sport nagyon fontos és akárhogy is nézzük ezt férfiként élvezhetjük a legjobban. Véleményem szerint egy úszó nő akinek akkora válla van mint öreganyám hosszába nem túl esztétikus :)
2010. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
és nem kell különösebben vigyáznom férfiként szeretkezés közben :D
2010. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!