Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha újraszülethetnétek, megvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újraszülethetnétek, megváltoztatnátok a nemeteket? Szerintetek könnyebb a másik nem élete?

Figyelt kérdés

Fiuk, szívesebben lennetek lányok, vagy forditva? Miert es miért nem? :)


Mit gondoltok az ellenkező nemről(ilyen szempontból)?


2010. dec. 6. 21:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha ezerszer újjászülethetnék, ezerszer lennék fiú:) A másik nemet imádom, talán ezért nem szeretnék lány lenni.
2010. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Nehéz kérdés, de nem, maradnék nő. Én a férfiakat szeretem és bár tény, hogy nem vagyok egy háziasszony típus, hanem egy maximalista, karrierista nő, és ez férfiként biztos könnyebb lenne, de én szeretek nő lenni, imádok úgy kinézni, hogy a külsőmből érződik a magabiztosságom, imádom hogy olyan parfümöt használok, amiből sugárzik a komolyságom és mégis vidám vagyok, szóval én így vagyok jó :)
2010. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
egy nő, ha legalább átlagosan kinéz, akkor csak felteszi a kezét, mintha stoppolna, és akárki megdugja, csak annyi dolga van, hogy az ideális jelöltet kiválassza
2010. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
És szerinted egy élet munkája csak a szexről szól? Vagy mindenkinek a szex az életcélja? Elég szegényes világképre utal, ha valaki azonnal erre asszociál.
2010. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Ha újraszületnék, férfi lennék, mert én merek kezdeményezni nő létemre, de nem akarok, mert egy férfinak kell hódítani, udvarolni, de nem nagyon mozdulnak meg!:(
2010. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
45-os valaszolonak: ez mar csak a ferfiak gyengesege, mar megbocsass.Es, bar egy "atlagos kinezetu no" ezt megtehetne, nem gyekran fordul elo...:-S
2010. dec. 6. 21:52
 7/22 anonim ***** válasza:
én "kipróbálnám" nőként szívesen , de valószínű hogy leszbi lennék attól még :D
2010. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én voltam az emlegetett: ja tudtam, hogy erre ugrani fogtok, de a szerelem, szex témakörben vagyunk :D
2010. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
De nem a szexualitásban :) És a nemváltás miatt került ide, nem a kérdés elméleti síkja miatt.
2010. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Persze. Gazdag lány szeretnék lenni.
2010. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!