Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok volna egy fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volna egy fontos kérdésem! Miért van az, ha viszonyom van két csajjal és tudnak egymásról, összebarátkoznak?

Figyelt kérdés
A két lány az évfolyamtársam. Az csajjal először a gólyatáborban jöttünk össze, de azóta már többször is smároltunk, disco-ban, party-kon, stb (ő legyen X). A másik csajjal még csak múlthéten smároltam először Fősulis disco-n (Ő legyen Y). Ezek úgymond nem naon szerették egymást, de miután a Y-nal voltam, megkedvelték egymást és már ma is kávézóba mentek. Miért barátkoztak össze mikor az egész suli tudja, hogy viszonyom volt mindkettőjükkel?
2010. nov. 29. 22:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

jó most itt úgy beszélünk róluk, mintha mindkettővel jánál, de először tisztázzuk már, hogy mi is van.

Szóval jóba vagy mind a kettővel, és smároltál mind a kettővel buliban, de semmi több?


mert akkor kár úgy gondolkodni, mintha komolyabb doog lenne 3-tok között. ilyen előfordul gyakran.

ha több is van köztetek az már bonyolultabb ügy.

2010. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
az az ábra, h mind kettő akarna velem járni, sőt már mondták is...ma rákérdeztem mi "az oka ennek a gyors barátságnak" nem válaszoltak normálisan, terelték a témát...xD
2010. nov. 30. 14:41
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő akar veled járni, akkor most osztozkodnak rajtad...Lehet, hogy írtam olyat, hogy "lehet"...De kezdem azt érezni, hogy ez biztos nem így lesz...
2010. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ma is elmentek a kávézóba...

S megkérdem miért...semmit sem válaszol egyik sem...Ti vagytok a nők, ti ha ilyen helyzetbe lennétek mint ők, mit csinálnátok???

2010. nov. 30. 23:26
 25/28 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg azért találkoznék a másik barátnővel, mert mindkettőnk úgy érzi, hogy játszadoztál. Megbeszélném vele, hogy érdemtelen vagy arra, hogy foglalkozzunk veled.
2010. dec. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
aham...lehet..de egyiksem tartózkodik tőlem, úgy viselkednek ahogy szoktak...
2010. dec. 2. 00:59
 27/28 anonim ***** válasza:
Én a helyükben tutira arról beszélnék, hogy milyen módszerrel tanítsunk móresre ha már ennyire nagyon korrekt vagy! Nehogy azt hidd már, hogy azon tépelődnek, hogy melyiküket kegyeskedsz választani! Barátom, te semmit sem tudsz a nőkről, ami nem baj, csak legyél tisztába vele.
2010. dec. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hiába tanulsz pszichológiát, meg hiába értesz a nőkhöz, tuti nem azért járnak össze, és barátkoztak össze egymással, hogy a hátad mögött ódákat zengjenek rólad. Szerintem egyáltalán nem értesz a nőkhöz, én huszonéves lány vagyok, és más okom nem lenne arra, hogy összebarátkozzak a szeretőm másik szeretőjével, csak az, hogy kibeszéljelek vele a hátad mögött (és nem jó értelemben). Valamint az is lehetséges, hogy semmit nem jelentesz a számukra, csak van valaki, aki néha kielégíti a vágyaikat, ergo kihasználnak; és egymást pedig szimpatikusnak találták, még barátnők is lehetnek idővel.
2010. dec. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!