Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok volna egy fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volna egy fontos kérdésem! Miért van az, ha viszonyom van két csajjal és tudnak egymásról, összebarátkoznak?

Figyelt kérdés
A két lány az évfolyamtársam. Az csajjal először a gólyatáborban jöttünk össze, de azóta már többször is smároltunk, disco-ban, party-kon, stb (ő legyen X). A másik csajjal még csak múlthéten smároltam először Fősulis disco-n (Ő legyen Y). Ezek úgymond nem naon szerették egymást, de miután a Y-nal voltam, megkedvelték egymást és már ma is kávézóba mentek. Miért barátkoztak össze mikor az egész suli tudja, hogy viszonyom volt mindkettőjükkel?
2010. nov. 29. 22:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Hogy rajtad röhögjenek...
2010. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
hogy megbeszéljék, milyen faramuci alak vagy
2010. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
nem hiszem, h röhögni akarnak...ez nem egoista, értek a nőkhöz + pszichológiát tanulok, meglátom, ki hazudik, s nem...hanem látszik rajtuk, h mind a ketten akarnak valami többet.
2010. nov. 29. 22:56
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
úú ez gáz :S először is elég hülyeség tőled, kettőt hülyíteni, elég nevetséges tőlük hogy ezt játsszák :S dobd szerintem mindkettőt...
2010. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
hát nem tuom, elég jók ahoz, h dobjam, de még meggondolom... most a héten lesz a gólyabál és most nem tuom melyiket fogom megsérteni, mert az egyik vagy mindkettő biztos utálni fog utána.
2010. nov. 29. 23:00
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem biszexek
2010. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
az jó lenne=)=P beszállnék hozzájuk=P
2010. nov. 29. 23:10
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
ja ha szerencséd van hármas mókában is lehet részed :P
2010. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg azt jelenti, hogy beültek együtt kávézni a kávézóba...


És ne gondold azt, hogy azért, mert pszichológiát tanulsz soha senki sem fog tudni hazudni neked és nem vernek át a palánkon, de ezerrel...


Nálad jóval okosabb és tanultabb emberek mindig lesznek majd...Csak most vagánynak képzeled magad...

2010. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

pfff beszéled a hülyeséget...szerinted véletlen, h eddig nem is beszélte egymással jóformán, most meg mikor a másik csajjal is viszonyom lett, erre nagyon jó barátok lettek. egyik napról a másikra nem mész el kettesbe kávézni egy "látásból ismerőssel", annak kell lennie valami oknak. Mindennek van oka. Nem mondom, hogy okos vagyok, sőt, inkább hülye, de ebbe az egybe nem tévedek, többnyire ismerem a nők reakcióját.

A 3-asban, dolog tetszik=)=P=P

2010. nov. 29. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!