Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel beszélgethetnék vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel beszélgethetnék vele valójában ha már sokat tudunk egymásról?

Figyelt kérdés
Van egy srác (osztálytársam) akivel tavaly évelején jártam. Ő szakított. Én még mai napig nem tudtam elfelejteni. Akkor neki időközben volt vagy 1-2 barátnője de azokkal nyár végére szakított. Most hogy elkezdődött az év egyre többet veszem észre hogy egymásba botlik a tekintetünk. Akkor szimplán mosolyog én visszamosolygok de elnézek utána. Mikor jártunk sokat beszélgettünk msnen telefonon sok midnent megtudtam róla. Most tegnap volt egy kirándulás ahova az egész osztály ment. Egész sokat voltunk eggyüt és beszélgettünk de igazából csak röhögtünk a többieken. Aztán mikor hazajöttünk rám irt msn-en és beszélgettünk. De a végére már szinte semiről nem tudtunk beszélgetni. És aztmodnta majd még beszélünk., Fogalmam sincs miről beszélgethetnék vele miről kérdezzem. Mert igazából ha én nemrakom fel kérdést vagy valamit akor nermis irunk semmit csak ugy megvan nyitva és nézem a képernyőt mikor ír. Ilyenkor mit tegyek? köszi. :D
2010. szept. 24. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
a száddal?
2010. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tessék? :'D
2010. szept. 24. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább élőben beszélgess vele, ott a környezet is adhat témát. MSN inkább csak információcserére való (szerintem), meg olyan emberekkel történő beszélgetésre, akikkel ritkán találkozunk.

Keresd a lehetőséget, hogy együtt lehessetek! Küld felé a jeleket, hogy tetszik, hátha veszi a lapot.

Ha meg nem, akkor inkább irányítsd a figyelmedet más fiúk felé, mert így csak szenvedni fogsz!

2010. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazad van. Ezt az egy évet is végigszenvedtem már.
2010. szept. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!