Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valójában a csajok nagyrésze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában a csajok nagyrésze nem mond igazat?

Figyelt kérdés
Midnenki azt mondja hogy így,úgy nem számít a pénz, de most is van egy csaj, akibe szerelmes vagyok, nyűglődök mindennap miatta, és most egy csávóval jár akinek X5-je van.De olyan szép a lány bakker, de nem hiszem el, egyszeri gyereknek csak az egyszerű csunyácskább lányok jöhetenek számításba? Még egyszer nem láttam szép csajt egyszerű gyerekkel járni, egyszer nem láttam.Aztán mindenki jártatja a száját h így nem úgy nem a pénz, dehogyisnem ha van zs-d akkor vannak jó csajok.
2011. jún. 25. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%

Ami itt a gyakorin megy meg amit nagy általánosságban hallasz, annak a fele sem igaz!


Kb 100 gyönyörű lányból talán 1 az aki nem ilyen pasira vágyik vagy akinek normális értékek kellenek egy emberben!!!


És lesz@rom, hogy itt ki mit válaszol!


Ez a csúnya igazság...többnyire.


Ergo , igen nem fog neked egy modell csajszi jutni!

2011. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Ameddig ilyen felületes barom vagy, addig mit akarsz te a nőktől?
2011. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
5%

szerinted miért írogat itt ennyire sok ember???


És tölt el itt fél napokat, szinte minden nap???


Mert unatkozik mert nincs kivel lennie...


Kívételek azok akik messze laknak egymástól, vagy a párjuk minden nap 20 órát dolgozik.


Ergo a nagy részük egyedül vannak akik itt írogatnak!! És okítják a népet meg osszák az észt!


remélem érted :D


húúúúúúúúúúúúú de most! Kapom majd az oltásokat, nézd csak meg :D

Rögtön mindenkinek lesz párja:)

2011. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 szamóca.. ***** válasza:
75%

"Még egyszer nem láttam szép csajt egyszerű gyerekkel járni"

iiimádooom... hallod, emberi hülyeség, határtalan tényleg.

gondolkozz már... lefordítom sarkítva a dumád: "ronda vagyok, miért vagytok ilyen felszínesek ti szép nők, miért nem jártok velem?"

neked is a szép nő kell. amíg te hisztizhetsz azért hogyo neked szép kell, és nem elég az egyzserű lány, addig szavad ne legyen hogy a szép lányok mi alapján válogatnak.


melleseg nem a nők hazudnak. az emberek hazudnak.

2011. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Ezt már egyszer megkérdezted, ugyan ezzel a szöveggel. Szépen jelentettem is.
2011. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Figy, a gond szerintem azzal van, hogy kinek mi a gyönyörű. Modell csajod nyilván nem lesz, mert persze, objektíven nézve az a lány lesz a legszebb, akinek mindig tökéletes a haja, a sminkje, a ruhája, a bőre színe és a manikürje, és felhőtlenül boldognak látszik, nem kell a számlák vagy az iskola miatt aggódnia, de ehhez mindhez pénzre van szükség, tehát így nagy valószínűséggel huszonéves lány csak akkor fog kinézni, ha igenis érdekli a pénz, mert most is kitartatja magát, vagy mert otthonról kap erre pénzt, de akkor meg a neveltetésében hozza, hogy a pénz fontos. Tehát igen, valószínűleg lentebb kell adnod az igényeidből a külső tekintetében. De én nagyon sok szép lányt ismerek, akiknek tényleg nem számít a pénz. Csakhát, ilyen értelmezésben nyilván nem tökéletesek.
2011. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Igen, így van. Ha nincs pénzed, és nem is vagy túlzottan jóképű, akkor csak a csúnyácskább lányoknál van esélyed. Ha kifejezetten ronda vagy, akkor pedig náluk se. Akármit mondanak a csajok, ez így van.
2011. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

18:49!


Vééégre egy őszinte ember! :)


Rajtam kívül :)

2011. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 szamóca.. ***** válasza:
61%

és azért tegyük hozzá, hogy a pasik meg, akárki akármit mond, a szép nőkért omlanak. csúnyábbal max kiegészítésként, ha épp nincs jobb.

...én meg már megint olyan vagyok mint egy pasi:D

2011. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Eleve, ha egy lány megengedheti magának, hogy gazdag, okos, kedves és jóképű pasival járjon, akkor mért járna rondával és csóróval, aki a neten nyávog idegeneknek, hogy milyen rossz is neki? Mármint érted, azért kéne egy gazdag helyett egy olyat választania, aki kevesebbet ért el az életben, hogy jófej legyen? Persze ha a gazdag pasi bunkó vagy buta, akkor a lány is ostoba ha vele van, de akkor már a lány se olyan jó parti...
2011. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!