Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valójában a csajok nagyrésze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában a csajok nagyrésze nem mond igazat?

Figyelt kérdés
Midnenki azt mondja hogy így,úgy nem számít a pénz, de most is van egy csaj, akibe szerelmes vagyok, nyűglődök mindennap miatta, és most egy csávóval jár akinek X5-je van.De olyan szép a lány bakker, de nem hiszem el, egyszeri gyereknek csak az egyszerű csunyácskább lányok jöhetenek számításba? Még egyszer nem láttam szép csajt egyszerű gyerekkel járni, egyszer nem láttam.Aztán mindenki jártatja a száját h így nem úgy nem a pénz, dehogyisnem ha van zs-d akkor vannak jó csajok.
2011. jún. 25. 18:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

Egy -átlagos- ember 20 percenként hazudik:)

STATISZTIKA

2011. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha a gazdag pasi bunkó v buta, akkor is inkább őt választja minden lány, mint egy okos, kedves, de ronda és szegény srácot.
2011. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%
Írtam azt is, hogy ebben az esetben a lány is ostoba. És nem értem mért kéne bárkinek egy szép, de ostoba nő. Mármint alapból igen, de hogy olyanoknak miért, akik eleve azon sírnak, hogy jajj a nőknek mért csak a külsőségek számítanak, azt már tényleg nem értem.
2011. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%
Ha emiatt ostoba egy nő, akkor minden nő ostoba.
2011. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%
Na, megint egy ember aki már minden nővel találkozott :) neked is mozgalmas életed lehetett :)
2011. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

IGEN! Minden nő felszínes, hazug és undorító! Könyörgöm, legyetek homokosok...! =D


Azért, mert nem kellettél valakinek, és az történetesen egy gazdag sráccal jött össze, akkor csak felszínes lehet? Egy jó egzisztenciával bíró férfi csak hülye, ostoba, bunkó paraszt lehet? Ez nem felszínesség? =)

A nők szeretik a biztonságot, ha megadatik egy rendes srác, aki még áll is valahogy anyagilag, akkor hagyja ki, mert ő nem felszínes, és inkább jár egy megkeseredett, neten nyafogó csóró kölyökkel?

Akinél a pénz az egyetlen szempont, az felszínes, ostoba, kicsinyes. De minek tartanátok egy szép, de ostoba libát? Az átlagos, aranyos, kedves lányok mért nem felelnek meg? =) Jajj, mert nem csodálatosan szépek?

Képmutatás magas fokon.

Mellesleg, vannak szép, és normális lányok is, de biztos, hogy nem ilyen hozzáállással fogod elnyerni a szimpátiájukat. Ők is inkább lelépnek egy rendes vagyonos sráccal, minthogy ezt hallgassák ;)

2011. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igggen, odavagyok a kopasz BMW-s kigyúrt fickókért, az se baj, ha elmúlt 50, csak biztosítani tudja nekem a márkás ruhákat és drága ékszereket...hát nem minden lány erre vágyik?


Bocs, most hazudtam...fenébe, akkor most tényleg hazug vagyok? :P


A viccet félretéve: ha a srác jófej, humoros, intelligens, akkor nálam nyerő...na meg persze ha meghív egy fagyira. :P

2011. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

nah ez fordítva is igaz..jóképű pasinak csak bombanő kell?...az átlag csajoknak meg maradnak a csúnyácskák...

amúgy valszeg a pénzes pasi műveltebb is, mert az pénzeséknél alap...plusz többnyire nem beszélnek így ahogy te...

2011. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egy mások által gyönyörűnek mondott nő vagyok. Szerintem csak szimplán szép és csinos:D A lényeg. A pasim sosem volt túlfizetve. Fél évig munkanélküli volt, eltartottam. Nálam nem szempont hogy valaki gazdag legyen. Eltartom én magam, köszönöm szépen. Ellenben szerelmes tudok lenni. Jóképű a srác, aranyos. Ó uram bocsásd meg hogy szép nő létemre nem a ronda palik tetszenek. Azt viszont már megfigyeltem hogy ha van 10 nő, 1 szép, a többi úgymond átlagos, akkor 100 pasiból 100 egyből a legszebb nőt akarja magának. A maradék kilenc le van tojva. Mi nők miért ne engedhetnénk meg magunknak hogy azzal járjunk aki külsőre is tetszik? Vannak olyanok akik csak a pénzre hajtanak, persze. De ez nem minden nő, már elnézést. Nem csak azokat kéne észre venni. Ha valaki nem Brad Pitt az vegye tudomásul hogy nem biztos hogy kap Angelina Jolie-t. Lehet hogy neki csak Kovács Mari jut a Kocka utca kettőből, aki teljesen csinos és ápolt, vannak értékei, csak épp nem egy Jessica Alba mondjuk. Miért nem jó amit ő adhat? Neked talán nem olyan fontosak a külső, felszines dolgok? Ha nem akkor ne a legszebb lányokkal foglalkozz. Tessék, lehet leugatni.
2011. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Na uccsó ott a pont. Végre valaki, aki nem fekete-fehérben látja a világot. :D
2011. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!