Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok volna egy fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volna egy fontos kérdésem! Miért van az, ha viszonyom van két csajjal és tudnak egymásról, összebarátkoznak?

Figyelt kérdés
A két lány az évfolyamtársam. Az csajjal először a gólyatáborban jöttünk össze, de azóta már többször is smároltunk, disco-ban, party-kon, stb (ő legyen X). A másik csajjal még csak múlthéten smároltam először Fősulis disco-n (Ő legyen Y). Ezek úgymond nem naon szerették egymást, de miután a Y-nal voltam, megkedvelték egymást és már ma is kávézóba mentek. Miért barátkoztak össze mikor az egész suli tudja, hogy viszonyom volt mindkettőjükkel?
2010. nov. 29. 22:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%

Attól, mert a hármasban dolog neked tetszik, attól még nem biztos, hogy pont tőlük is fogod megkapni...

Te tanulsz pszichológiát?! Beteg vagy...

2010. nov. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Én azt irtam tetszik, nem pedig azt , h meg fogom biztos kapni..sorry..de a kettő különbözik...Tanultál magyar nyelvet???
2010. nov. 29. 23:59
 13/28 anonim ***** válasza:
82%

Te beszelsz hogy ismered a noket most megis itt keredezed oket... Itt allsz tanacstalanul raadasul nagy arcod is van, amugy meg a looserek tanulnak pszihologiat telitett szakma erre se lennek buszke

ha itt tartunk bme vegeztem kozlekedesin, vaganykodni mindenki tud


tanulj meg hatha rajossz a noi nem rejtelmeire :)

2010. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
ugyanmár gyerekek, az egyetemek máshogy működnek, mint a való élet, ott mindenki smárol mindenkivel gyakorlatilag, azt még ne nevezd viszonynak, ha részegen buliban smárolsz egy csajjal. ÉS egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy miattad barátkoztak össze, lehet h tőled függetlenól, de ezt need kell tudnidn
2010. nov. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Én véleményt kérdeztem, ha van akk ird meg ha nincs akk menj innen...nem naon izgat az okoskodásod.



ma 00:28

lehet igazad van...de egy kicsit furcsa, így hirtelen én nem naon hiszek a véletlenekben, de att függetlenül még lehet.

2010. nov. 30. 00:51
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Elég faramuci a dolog tényleg. Lehet, "ha az egész iskola tudta" akkor ők is, és az egyik odament a másikhoz és elkezdett beszélgetni vele rólad... Vagy valami hasonló. Ez elég tré helyzet, de nem lehetetlen. Így jár az aki két vasat tart egyszerre a tűzben... Az óvatlanság fájdalmas és igen kellemetlen is tud lenni.


Ui.: Amúgy meg a pszichológusok is emberek. Őket is át lehet verni. Én is annak készülök, ettől függetlenül anno a pszichológusomat úgy megvezettem, hogy öröm volt nézni. Pedig csináltam ám szorgosan a tesztjeit és nem jártam utána egyiknek sem és akkor még csak gimis voltam...


Amúgy meg eléggl erkölcstelen és önző viselkedés ilyet csinálni! Meg is érdemled, ha kellemetlenséged származik belőle

2010. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

nem mondtam, h olyan jó vaok a pszichológiában, de az átlag emberek hazugságait könnyen kifürkészem.

Én értem, de az a helyzet, h egyik se dühös rám...

persze, hogy megérdemlem, ha vmi rosszat akarnak, tuom, hogy tróger vaok, de hát ez van.

2010. nov. 30. 01:03
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Alakul...Kezdesz kicsit visszavenni...

Az a baj, hogy azért, mert smaciztál velük, ráadásul külön-külön, még nem fognak összedobni neked egy édes-hármast...

És azért, mert neked ez a vágyad, attól ők még lehetnek csak szimplán barátok is...


X+Y=Z


Z lehet barátság, tanulási nehézség okozta segítségkérés...Lehet, hogy rólad írják a pszichológiai disszertációjukat...Sajnos csak legvégső esetben van rá esélyed, hogy a Te általad oly rettenetesen áhított édes-hármas vágyadat szeretnék teljesíteni...Ehhez egy kis smaci kevés...Mindenesetre nem lehetetlen, de ne éld bele magad, mert sokkal nagyobbat koppanhatsz, ha kiderül, hogy nem is vagy akkora spíler, mint gondolnád...

2010. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és lehet, hogy most osztozkodnak rajtad, de az is előfordulhat, hogy tényleg megbeszélik mekkora szélhámos vagy amiért játszol velük...
2010. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

én nem az édes3ast akarom, csak az egyik "vélemény nyilvánito" kijelentette, én meg azt irtam rá, h nem lenne rossz.


ma 08:38

am gondolom ezt is te irtad

...ez lehet...

2010. nov. 30. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!