Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell küzdeni egy nőért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell küzdeni egy nőért?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Épp ehhez hasonló kérdést akartam kiírni :))

Kíváncsian várom a válaszokat én is.

2009. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a helyzettol fugg, nem tudom a hatteret. Nalam az szamitott anno kuzdesnek a parom reszerol, hogy elso talalkozasunkkor nem volt szamomra tul szimpatikus, ezt tudattam is vele, de o nem adta fel, aztan kicsit tavolsagtarto voltam, mert nem akartam tul sebezhetonek tunni, mindent megtett ertem es vart ram, pedig akkor nagyon feltem az elso szextol.
2009. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább kardot választanám, stílusosabb mint a box, pisztolyom meg nincs.


Amúgy meg nem szoktam küzdeni a nőkért, van elég belőlük, olyan megalázó koslatni valaki után... Az udvarlás az más dolog. Meg néha a nők is észhez térnek, amikor rájönnek, hogy nem vagy benne a kicsinyes játékukban.

2009. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adok tanácsot én nő vok :D ne halgass a sok hülyére mert a lányok kifelyezetten szeretik ha egy férfi bókol nekik, elhívja moziba vagy ilyesmi és nem adja fel az udvarlást. az olyan fiúk akik nem kűzdenek azok nem becsülik meg a csajokat... :)
2010. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!