Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó, ha ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó, ha ennyit küzdök egy nőért?

Figyelt kérdés
Én sose adom fel azt, hogy meghódítsak egy nőt még, ha először nemet mond akkor is tovább küzdök érte, mert szerintem megéri, hogy lássa mennyit törődök vele. Aztán a végén lehet sikerül összejönni vele.
2010. jún. 9. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem jó.
2010. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemet mondd, akkor már fölödleges.
2010. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
a nem az sajnos nem marad egy nőnél...törődj bele..keress mást
2010. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És ha megváltozik az ember?
2010. jún. 9. 21:41
 5/15 anonim ***** válasza:

ha látod rajta, hogy tetszel neki és azért mond nemet, hogy küzdj még egy kicsit érte akkor rendben van. De ha nem, akkor tényleg nincs sok értelme... És egy idö után idegesíteni fogja. Ha viszont látsz reményt, akkor jó, hogy nem adod fel könnyen. Ezt csak te tudod megítélni.

22/L

2010. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Becsülöm, hogy van benned kitartás és küzdesz érte, ha kell, de nem biztos, hogy minden esetben jó ez így.

Csak akkor küzdj érte, ha látod, hogy még van esélyed nála. Ha nem jössz be neki, akkor semmi értelme.

2010. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én nálam a győzelem a legfontosabb tényező, addig amig nem érem el a sikert én küzdök érte.
2010. jún. 9. 22:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokáig nem érdemes. 2...legrosszabb esetben 3 elutasításig mondanám azt h tedd, bár a 3 már lehet erős, de hidd el, ha vki 3x is képes téged teljesen elutasítani, onnantól már tényleg semmi esély. 1x még lehet női szeszély, vagy bármi ami közbeszól. 2.szor már van rá esély h át is gondolta a dolgait, hiszen feltételezhetően nem rögtön próbálkozol be újra, hanem előtte kicsit megkísérelsz köelebb kerülni hozzá. Tehát a 2. döntés már számíthat vmit. De ha még 3. alkalommal is képes nemet mondani, az azt jelenti h előtte már többféleképpen, és hosszasabb, mélyebb ismerkedés után sem voltál képes felkelteni annyira az érdeklődését h szemernyi esélyt kipréselj belőle. Ez az a pont, mikor mindenképp el kell felejtened! És arra vigyázz h az h nem adod fel, ne menjen a büszkeséged rovására. Minél megalázóbb helyzetbe kerülsz ahogy hajtasz, minél jobban tiporsz érte, annál kevésbé fog tisztelni mint férfi, és ezzel egyenes arányban csökken az amúgy sem számottevő esélyed. Szal csak bizonyos határokon belül lihegj 1 csaj után. A hódítás tényleg hódíts maradjon az ő szemében is, ne könyörgés.


"életművész"

2010. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztem jó,hogy törődsz vele,de ne nagyon nyomulj,mert a végén azt hiszi,hogy idióta vagy:D Ne add fel,de ne is zaklasd...csak olyan "finoman"
2010. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
szerintem is csak akkor küzdj érte ha látod hogy tetszel neki vagy próbáld ki hogy egy ideig nem érdeklődsz iránta és akkor ő mit csinál keresi a társaságod vagy téged ha igen akkor csak azt akarja hogy akard... és akkor egy idő után így is úgyis lesz valami.. én valami ilyesmit tapasztaltam na szia
2010. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!